שעון ספורט וניטור Polar M600

חברת Polar (פולאר), יצרנית מוצרי ספורט וכושר נכנסה גם היא לתחום השעונים החכמים מבוססי האנדרואיד עם Polar M600 המנסה להביא את כל הטוב של השעונים יחד עם מאמן כושר אישי וצמוד.

Polar M600 הוא למעשה שילוב של שעון חכם וצמיד ניטור. מצד אחד יש לו את כל הפונקציונליות של מערכת Android Wear מבית גוגל (Google) כמו פקודות קוליות עם OK Google, קבלת התראות לשעון, התאמות ממשק ועוד. מהצד השני הוא יספק את כל הדרוש לחובבי הספורט כמו מעקב אחר דופק, מדידת צעדים, מקלט GPS כך שהוא יכול לעבוד באופן עצמאי ואפליקציות מעקב מותאמות.

השעון בעל עיצוב עמיד במיוחד בעל רצועת סיליקון הניתנת לפירוק מגוף השעון הוא מיועד גם לשחיינים שכן הוא עמיד בתקן IPX8, מה שאומר שאפשר לצלול איתו עד לעומק של 10 מטרים וכי מד הדופק בנוי מ-6 נורות LED אופטיות למדידה מהירה ומדויקת יותר בהשוואה לחיישנים הקיימים בשעונים המתחרים.

בדומה למוצרי החברה האחרים, עם השעון ניתן למעשה להגדיר פרופיל אישי באמצעותו לקבוע יעדי כושר, לנטר פעילות ספורטיבית מסוימת, לעקוב אחר הרגלי השינה שלנו, לתכנן ולנתח תוכנית כושר מותאמת אישית באמצעות יישום Polar Flow למחשב או לאנדרואיד

Polar M600 מגיע עם מסך 1.3 אינץ’ ברזולוציה של 240 על 240 פיקסלים עם ציפוי זכוכית Gorilla Glass 3. הוא רץ על שבב MTK2601 של מדיה-טק ומשולב עם זיכרון אחסון של 4 ג’יגה-בייט לשימוש למוזיקה ותכנים אחרים וכן הסוללה בהספק של 500 מיליאמפר. לדברי החברה, השעון מסוגל להחזיק עד יומיים של שימוש ללא צורך בטעינה או 10 שעות רציפות בשימוש אגרסיבי במהלך אימון.

מחירו של השעון יעמוד על 329.90 דולר לכשיושק בקרוב, יקר יותר מרוב השעונים בשוק אך לא כולם יכולים לעשות את מה שהוא מספק.