בשבוע שעבר שחררה אפל את iOS 7, והתגובות מצד משתמשי אפל לרוב מפרגנות, ונראה שהחלפת סקוט פורסטל בג'וני איב וקרייק פדריגי, בשל "פאדיחת המפות" שעשה, הביאה את iOS 7 למקומות חדשים וטובים יותר. למרות הביקורות החיוביות, יש, כרגיל, כאלו שלא מרוצים – וזה מגיע מכיוון לא צפוי.

Pod2g, אחד מהאנשים המוכרים ביותר בעולם הפריצה לאייפון ואחד מארבעת האנשים מאחורי הקבוצה שהביאה לנו את הפריצה המלאה ל-iOS 6, מותח ביקורת רעה על מערכת ההפעלה החדשה דרך הטוויטר – בארבעה ציוצים שונים. "אחרי כמה ימים של בחינות של הבטא הראשונה של iOS  7, אני מוכרח להודות שאני קרוב לעבור לאנדרואיד" אומר ההאקר הצרפתי, ומשאיר את העוקבים המומים. אחרי דקה פרסם ציוץ נוסף, לפיו iOS 7 היא "הצעד הגרוע ביותר שאפל עשתה מזה הרבה זמן", ואחריו עוד אחד בו הוא מפרט מעט את רגשותיו: "העיצוב של iOS 7 נוראי, היא איטית, זמן הסוללה הוא הכי גרוע, היא מלאה בתקיעות ובקריסות", הוא טוען, ומביע תקווה, "אוקיי, זו בטא ראשונה, אבל עדיין…"

כשלוש דקות לאחר הציוץ השלישי הוא מסכם בציוץ רביעי: "אני דיי מאוכזב מהתכונות שראיתי ב-iOS 7. אין כאן מהפכה. אין חדשות גדולות. רק ציור של ילדים." כשראו את iOS 7, הרבה לקוחות מרוצים החליטו שאולי זהו הזמן לוותר על הפריצה. iOS 7 היא שונה, חדישה, וכללת הרבה תכונות שהיו דורשות בעבר פריצה, דבר שהופך אותה למיותרת. אולי Pod2g בסך הכול כועס.