עוד קצת יותר מחודש יקבלו לידיהם הלקוחות הראשונים שהזמינו את PlayStation VR, משקפי המציאות המדומה המיועדים לקונסולת PlayStation 4 (פלייסטיישן 4). כדי להבטיח שמזמינים אלו יוכלו לנצל את הסחורה החדשהכבר ביום הראשון לקבלתה, סיפרה סוני (Sony) בבלוג הרשמי של הקונסולה כי המארז הבסיסי יגיע עם תקליטור שיכיל גרסאות קצרות של משחקים המיועדות להתרשמות. הן יאפשרו לרוכשים להתנסות במספר כותרים בסגנונות שונים המיועדים למציאות מדומה.

התקליטור יכיל מגוון רחב של משחקים ובהם ניתן למצוא את: Driveclub VR – מדמה מירוצים במהדורה מיוחדת המותאת למציאות מדומה, RIGS Mechanized Combat – משחק ספורט/יריות מרובה משתתפים מגוף ראשון, משחק הפאזלים Tumble VR, משחק ההרפתקאה Wayward Sky, משחק הספורט Headmaster ועוד. כפי שניתן לראות הרשימה כוללת לא מעט כותרים מאולפני הפיתוח הפנימיים של סוני לצד כותרי אולפני פיתוח צד שלישי. את רשימת המשחקים המלאה ניתן למצוא ברשומה בבלוג.

PlayStation VR Worlds

החברה צפוייה לשלוח לחנויות את משקפי PlayStation VR ב-13 באוקטובר והם מיועדים גם ל-PlayStation 4 Neo בעלת החומרה המשודרגת, אותה צפוייה החברה להציג באירוע ה-PlayStation Meeting שיתקיים הלילה, שעון ישראל.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.