שיתוף פעולה בין סוני (Sony) לסמסונג (Samsung) יביא לשילוב השירות PlayStation Now בטלוויזיות החכמות של סמסונג בחציון הראשון של 2015.

השירות היה זמין עד כה באופן בלעדי למכשירי סוני – קונסולות ה-PlayStation למניהן ולטלוויזיות החכמות מדגם Bravia תוצרת החברה, אבל עתה כאמור, הוא חוצה גבולות גם אל מוצרים של חברות אחרות. מדובר בשיתוף פעולה הגיוני עבור סוני מכיוון שלסמסונג נתח שוק גדול באופן משמעותי בתחום הטלוויזיות החכמות. השירות יהיה זמין להורדה בדמות יישום אותו ניתן להוריד מחנות ה-Smart Hub. כנראה נזכה להדגמה של השירות ב-CES 2015, תערוכת הבידור האלקטרונית שתערך בין ה-6 עד ה-9 בינואר 2015 בלאס וגאס.

PlayStation Now הוא שירות של סוני המאפשר הזרמת משחקי PlayStation מהענן לפי דרישה, כך שאין צורך בקונסולה פיזית ליד מכשיר הטלוויזיה על-מנת לשחק במשחקים הללו. כרגע בספריית המשחקים המקוונת ניתן למצוא מגוון של משחקי PlayStation 3 הניתנים להשכרה, ובעתיד מתכוונת החברה להרחיב את קטלוג המשחקים ולהציג גם להיטים מתקופת ה-PlayStation 1 ו-2 ואף להציע משחקי PlayStation 4 מעודכנים יותר. תנאי הסף לשימוש בשירות הוא חיבור אינטרנט במהירות של 5 מגה-ביט לשנייה ובקר שליטה מדגם DualShock 4 אשר ניתן להשתשמש בו בנוסף גם כבקר שליטה עבור המחשב האישי או עבור קונסולת ה-PlayStation 3.