מר שוהאי יושידה (Shuhei Yoshida) ממשיך להיות מקור מידע בלתי נדלה בכל מה שנוגע לקונסולת ה'פלייסטיישן 4' (Playstation 4) של סוני והפעם הוא חושף כי בקר ה'דואל-שוק 4' (DualShock 4) יעבור גם על מחשבים אישיים.

את המדיע נידב מנכ"ל אולפני הפיתוח העולמיים של סוני לאחר שנשאל באמצעות ה'טוויטר' האם בסוני מתכוונים לשחרר את הדרייברים עבור הבקר לטובת משתמשי המחשב האישי, יושידה ענה כי האפשרויות השליטה הבסיסיות של הבקר – זוג הג'ויסטייקים האנאלוגיים והכפתורים, יעבדו, אולם כרגע לא נראה כי משטח המגע יעבוד ומעניין לדעת האם שני-זוגות ההדקים יתפקדו בעת חיבור למחשב. לא מן הנמנע שמפתחים עצמאיים יפתחו דרייבר אשר יאפשר למשטח המגע לעבוד גם הוא עם המחשב האישי.


נזכיר כי בקר ה'דואל-שוק 3' לא היה כה ידידותי למשתמשי המחשב האישי ובעוד במיקרוסופט איפשרו שימוש בבקר של קונסולת ה'אקסבוקס 360' (Xbox 360) באמצעות שימוש במקלט, אשר מיקרוסופט מכרה בנפרד המתחבר ליציאת ה-USB של המחשב. על-מנת להשתמש בבקר של סוני היה צורך להשתמש בדרייבר שפותח עצמאית למיפוי המקשים, הפעם נראה שבסוני ביצעו את תכנון נכון של הבקר כך שגם שחקני המחשב האישי יוכלו ליהנות ממנו גם מבלי לבצע מעקפים מיותרים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.