שבועות להשקה של קונסולת ה'פלייסטיישן 4' (PlayStation 4) ובסוני העלו טרם ההשקה דף שאלות ותשובות בנוגע למדיניות שיתוף כותרים דיגיטליים שהורדו מהחנות ה-PSN.

בעוד שבתערוכת E3 בסוני דאגו להבהיר מהי המדיניות בנוגע לשיתוף כותרים פיזיים וגם להתנגח בעקפין במדיניות הדרקונית של מיקרוסופט, הרי שעד כה לא היה ברור מהי המדיניות של החברה בכל הקשור לשיתוף כותרים דיגיטליים. בחברה העלו דף שאלות ותשובות אשר מתאר תרחישים שונים, התרים והגבלות בכל הנוגע לשיתוף משחקים דיגיטליים.

על-פי המדריך, לכל משתמש תהיה מקושרת קונסולה ראשית, כל משתמש נוסף שנכנס לקונסולה עם שם המשתמש שלו יוכל לשחק בכותרים דיגיטליים שהורדו אל הקונסולה. בנוסף אם המשתמש הוא בעל מנוי 'פלייסטיישן פלוס', המשתמשים הנוספים בקונסולה לא צריכים לרכוש מנוי נוסף על-מנת לשחק במשחקים שהורדו בחינם במסגרת החברות או עבור האפשרות לשחק במשחקי רשת. ניתן להוריד משחקים גם אל קונסולה נוספת שהיא לא הקונסולה הראשית, לדוגמא קונסולה של חבר, אבל במקרה רק המשתמש שהוריד את המשחק יוכל להפעיל אותו.

המדריך גם מפרט כיצד תיראה רשימת החברים בקונסולת הפלייסטיישן 3 שתומכת בהצגה של עד 100 חברים, ההטבות שנלוות להפעלת הקונסולה כראשית ועוד.

סרטון המסביר את מדיניות שיתוף המשחקים הפיזיים

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.