היום דיווחנו על ההכרזה של סוני (בקול ענות חלושה, אם תשאלו אותנו) על קונסולת הדור הבא שלה, הפלייסטיישן 4 שהיא מכנה אותה "כמו מחשב אישי על סטרואידים". בהכרזה נחשף שלט ה'דואלשוק' החדש והוצגו מספר סרטוני-משחק ותאריך השקה צפוי.

המודל שקיים היום יישמר.

במרוץ אל הדור הבא בין סוני למיקרוסופט, הענקית היפנית היא הראשונה לירות את יריית הפתיחה. כנראה על-מנת להרחיק עצמה מהשמועות על כך שקונסולות הדור הבא לא יאפשרו לשחק במשחקים משומשים, כאלו שנרכשו כבר, ומדובר בלא מעט משחקים ובנושא כאוב אצל הגיימרים. מבחירה כפי הנראה, לא הוזכרה האפשרות, לאישור או שלילת קיומה של שימוש במשחקים משומשים אך לאחר מסיבת העיתונאים, בראיון שערך אתר הגיימינג הרציני 'יורוגיימר' עם סוהי יודישה (Shuhei Yoshida), ראש חטבית אולפני סוני בעולם ציין כי הפלייסטיישן4 לא תכלול מנגנון אשר ימנע מלשחק במשחקים משומשים – "אנו מצפים מהצרכנים שלנו כי הם יוכלו לשחק במשחק קנוי בכל מקום" ואף הוסיף כי "הפלייסטיישן 4 תאפשר לשחק במשחקים משומשים".

נראה כי יישמר המודל שהוצג בדור הנוכחי של הקונסולות וכי מצב המשחק לשחקן יחיד לא מוגבל אך אפשרות משחק ברשת תוגבל על-ידי קוד גישה חד פעמי, צרכנים שירכשו משחק משומש אשר הקוד שלו כבר היה בשימוש יאלצו לשלשל מכיסם כמה דולרים נוספים כדי להינות מהמשחק ברשת.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.