ימים בודדים לפני האירוע של סוני, סרטון חדש שעלה ליוטיוב (YouTube) מציג את קופסת ה-PlaySation 4 Slim (פלייסטיישן 4 סלים), את תכולתה, ואת ההפעלה הראשונית שלה. המכשיר המוצג בסרטון זהה לחלוטין לזה שראינו בתמונות שדלפו מוקדם יותר השבוע.

הסרטון, שכבר הוסר מיוטיוב אך הועלה לרשת כקובץ MP4, מציג את הקונסולה בצבע שחור ועם קיבולת אחסון של 500 ג'יגה-בייט. המכשיר עצמו אכן נראה קטן יותר וכולל כמה שינויים על פני הדגם הקיים: ראשית, לחצני הכיבוי/הדלקה והוצאת הדיסק הם לחצנים פיזיים גדולים וברורים יותר, עם תאורת LED קטנה בתוך כפתור ההדלקה שמעידה על כך שהקונסולה דלוקה. בקדמת המכשיר יש שתי כניסות USB, ומאחור ניתן למצוא חיבור לחשמל, כניסת HDMI, חיבור לאינטרנט וחיבור נוסף פחות מוכר שישמש, כך נראה, למוצר עתידי של סוני שיתחבר לקונסולה, או אפילו למשקפי המציאות הוירטואלית החדשים של החברה. כפי שכבר ראינו בתמונות, המכשיר החדש לא כולל כניסה אופטית.

בערכה מגיע גם שלט DualShock 4 משופר. השלט נראה דומה לזה הקיים, עם כמה שינויים קטנים. כפתורי ההדק (L2/R2) וכפתורי הכתף (R1/L1), כמו גם זוג הידיות (סטיקים), צבועים כעת באפור במקום בשחור. שינוי נוסף ומשמעותי יותר שנוסף לשלט זו תאורת LED לרוחב משטח המגע שנמצא בקדמת השלט, בחלקו העליון. עם השינוי החדש השחקן יוכל לדעת מה מצב הנורה גם מבלי להטות את השלט. להזכירכם, לנורה יש תפקידים במשחקים מסויימים: היא מהבהבת באדום כשהדמות על סף מוות או בצבעים כחול ואדום לסירוגין כשכוחות המשטרה רודפים אחרי השחקן ב-GTA.

הקונסולה אף חוברה לטלויזיה בסוף הסרטון על מנת להוכיח שמודבר בקונסולה אמיתית לחלוטין, ואף נעשה שימוש בשלט החדש. ה-PlayStation 4 Slim, יחד עם ה-PlayStation 4 Neo, צפויה להחשף באירוע שסוני תערוך ב-7 בספטמבר.

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • CoolR2

  למה לנסות בכוח להוציא מכשירים? סתם העתיקו ממיקרוסופט שהוציאו את Xbone S.. הריי היה להם מכשיר דקיק ונהדר גם כך.. אם כבר מיקרוסופט הייתה צריכה כזה ולא סוני.. הם פשוט לא רוצים להשאר מאחור אז הם הוציאו גרסה "מאולצת" ל-PS4 שלהם.. גרסת NEO אחת לא מספיקה להם והם צרכים גם SLIM.. טמטום של חברה חח

  נ.ב במקרה של מיקרוסופט הם לא יכלו לחכות ל-Scorpio כי היה להם מכשיר מזעזע מבחינת הגודל, וסוני לעומת זאת כן יכלו לדחות את סיפוקיהם ולהוציא את גרסת ה-NEO שלהם אח"כ בלי שום גרסאות לפני..

 • yoyo

  הבקר עובד עם PS4 "ישנה"?

  • רון וייצמן

   כן. אבל ההבדל בשלט זה רק כפתורי R וL בצבע אפור ונורת הצבעים עברה למשטח המגע. אין שום הבדל או שדרוג בשלט. רק שיצא הPS5 יהיה שינוי רציני

 • Ran Shusterman

  שינוי נחמד לשלט אבל הקונסולה מאוכזב קצת מעניין איך ה neo ייראה