המשחק המוכר Plants vs. Zombies 2 חוזר בגירסה חדשה למערכת ההפעלה של אפל – iOS, ב-18 ביולי. רבים ציפו לשובו של המשחק בגרסתו השנייה בפלטפורמות השונות, והחברה כבר הרגיעה שלמרות תאריך השחרור עבור משתמשי ה-iOS, המשחק יגיע  גם לפלטפורמות האחרות במהרה.

חברת PopCap, מפתחת המשחק, שחררה כבר קדימון למשחק הבא שלה (בהמשך). בקדימון ניתן לראות את "Crazy Dave", השכן הפרוע מהמשחקים הקודמים, פותח את הבוקר, מתלבש ויוצא להלחם בחבורת זומבים עם קונסים שפולשים לחצרו הקדמית. בין הצמחים שנלחמו בזומבים במהלך הסרטון ניתן לראות את הצמחים הבסיסיים: יורי הכדורים הרגילים, צמחי שמש וצמחים המשגרים כרובים לעברם של הזומבים במטרה לעצור את חדירתם לבית, אבל תאבוננו נפתח כשראינו צמח שיורה לא פחות מ-5 כדורים במכה.

כמו כן, במסגרת הקדימון אנו זוכים לקבל מבט בקרוואן של Crazy Dave מקרוב. כפי שזה נראה, קרוואנים הולכים לשחק תפקיד קריטי במשחק, ונרמז בכותרת המשנה ובסרטון כי הם יהוו רכיב של מכונת זמן במשחק החדש. עם זאת, אנחנו פשוט מעלים ספקולציות בשלב זה וממש לא בטוחים למה לצפות בקרוב. אנחנו כנראה יכולים לצפות לאפשרות של ביצוע רכישות בתוך היישום (In App) בכותר המשחקים בפעם הראשונה.

כפי שציינה חברת PopCap, תהיה אפשרות לשדרוגי נשק ולשיפורים שונים במסגרת המשחק, אם כי ייתכן כי החברה החליטה לשמור על מערכת המטבע הרגילה שהייתה במשחק המקורי, אבל התאריך יציאת המשחק לא רחוק ואנחנו מחכים.