פלנטרוניקס (Plantronics), חלוצה בתחום האודיו והטכנולוגיה הלבישה, הכריזה על שיווק אוזניות ה-BackBeat SENSE בארץ – אוזניות אלחוטיות חכמות שמגדירות מחדש את היכולות, נוחות השימוש והמצוינות הקולית של אוזניות הסטריאו. בין אם אתם רוצים ללכת לאיבוד בנבכי רשימת ההשמעות שלכם, להקשיב לפודקאסט או לצפות בסרט, BackBeat SENSE משלבות חומרים קלי משקל שבקושי מורגשים, בלוטות' עם חיי סוללה מהטובים שיש, חיישנים חכמים, סגנון מאופק ואת איכות הקול שהפכה לסימן ההיכר של פלנטרוניקס.

מה מייחד את ה-BackBeat SENSE? חיישנים חכמים מובנים שמשהים באופן אוטומטי את המוזיקה בעת שמסירים את האוזניות, כדי לחסוך חיי סוללה כשהמשתמש לא מרכיב אותן, ואז בעדינות מעוררים מחדש את האודיו כשמרכיבים את האוזניות בחזרה. צימוד אינטליגנטי עושה את החיבור וההעברה בין התקנים למהיר וחלק, כולל צימוד לשני התקנים בו זמנית. התראות קוליות מספקות עדכונים חשובים כמו מצב הסוללה, מצב החיבור ועוד. כפתור הבקרה מקל על השימוש ועל אינטואיטיביות השימוש. בנוסף, חיי הסוללה מקבלים תמריץ רציני עם יכולת הזרמת מוזיקה ומדיה עד 18 שעות בטעינה יחידה.

גם העיצוב של ה-BackBeat SENSE זכה לגישה חדשנית, והוא מבטיח לכולם את האפשרות ללבוש אותן בנוחות לאורך כל היום. רצועת הראש הייחודית, שהוגשה לרישום כפטנט, תוכננה כך שתתאים ל-99% מהמשתמשים, תפזר את משקל האוזניות באופן שווה, ותאריך את זמן לבישתן על ידי ביטול הלחץ שיכול לגרום עייפות וחוסר נוחות. במשקל של 140 גרם בלבד, כמשקלו של טלפון חכם, BackBeat SENSE קלות בכ-50% מרוב אוזניות הבלוטות' מסוג 'על האוזניים' שקיימות כיום.1 רפידות אוזניים רכות ככרית, בעלות יכולת זיכרון, מתאימות עצמן לצורת אוזני המשתמש, ומשפרות את הביצועים הקוליים. הצורה הקומפקטית של האוזניות וכריות האוזניים המתקפלות באופן שטוח עושות את ה-BackBeat SENSE לנוחות להנחה מסביב לצוואר בזמן שהן לא בשימוש.

רשימת תכונות והטכנולוגיות הנוספות של BackBeat SENSE כוללת:

  • האיכות הקולית שהפכה לסימן ההיכר של פלנטרוניקס ודרייברים דינמיים יוצרים את האיזון המיטבי בין בס עשיר, צלילים גבוהים פריכים, וטונים אמצעיים טבעיים שיאפשרו לכם ליהנות ממוזיקה באופן מלא, ולשמוע כל פרט במדיה שלכם.
  • בלוטות' Class 1 מתקדם מאפשר לכם לשלוט בעד שני טלפונים חכמים או טאבלטים ממרחק של עד 100 מטר2 – אורכו של מגרש כדורגל.
  • צמד מיקרופונים מאפשרים תקשורת קולית באיכות HD לביצוע שיחות או אינטראקציות ברורות עם יישומים קוליים כגון סירי, Google Now, קורטנה וסקייפ.
  • טכנולוגיית OpenMic™ מיועדת לשימוש באותם זמנים בהם תצטרכו לעיתים לשמוע את העולם החיצוני. עםOpenMic תוכלו לעשות זאת בנגיעה בכפתור, ובלי לאבד אף ביט.
  • כריות אוזניים המתקפלות באופן שטוח מקלות על השינוע והאחסון של BackBeat SENSE, וכן ניתן להשתמש בתיק המצורף הכולל כיס שימושי לאחסון כבלי הטעינה והאודיו.

BackBeat SENSE מגיעות בצבעי שחור ולבן. מחיר מומלץ לצרכן – 799 שקל. להשיג ברוב חנויות ורשתות האלקטרוניקה (באג, אייבורי, מחסני חשמל, שקם אלקטריק, קרביץ, הום סנטר, אלמ דיוטי פרי ועוד).

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.