פלנטרוניקס משיקה בישראל את אוזניות ה-BackBeat 500. אוזניות הבלוטות' מסוג on-ear משלבות בין אודיו המהווה את סימן ההיכר של פלנטרוניקס ועיצוב קל משקל ומספקות עד ל-18 שעות של האזנה למוזיקה וביצוע שיחות בטעינה אחת. אוזניות ה-BackBeat 500 מסייעות לבצע את המעבר להאזנה אלחוטית בקלות ומבלי להתפשר על איכות, נוחות ומחיר.

"זוג האוזניות האיכותי הראשון שלכם צריך להיות מיוחד, היות ומדובר בשלוחה של הסגנון האישי שלכם המלווה אתכם לכל מקום ומספקת את הפסקול לחייכם. בימים אלו, צרכנים רבים יותר בוחרים לנטוש את הכבלים לראשונה בחייהם, אך הם אינם מוכנים להתפשר על אף מאפיין אחר", אמר גרג מילר, מנהל פורטפוליו ניהול עסקי בפלנטרוניקס. "אוזניות ה-BackBeat 500 מהוות את אותו זוג ראשון מושלם של אוזניות אלחוטיות, אשר מציעות את זמן ההאזנה הארוך ביותר בטווח המחיר שלהן, יחד עם עיצוב פרמיום ואודיו איכותי שהפך לסימן ההיכר של פלנטרוניקס".

האוזניות בעלות דרייברים של 40 מ"מ ועיצוב של שפופרת בס לקבלת צליל עמוק ועשיר. כריות האוזניות הנוחות מסייעות בבידוד הצלילים, בעוד שהבקרים הממוקמים בצדי האוזניים מספקים גישה נוחה לשיחות ומוזיקה. האוזניות מאפשרות לבצע שיחות בעזרת מיקרופון המאפשר פס רחב וגישה ל-Siri, Google Now או Cortana ישירות מהאוזניות.

רשימת התכונות הנוספות של BackBeat 500 כוללת:

  • טווח של עד 10 מטרים מסמארטפונים וטאבלטים מותאמים עם חיבוריות בלוטות' 4.1.
  • כריות אוזניים מתקפלות המאפשרות אחסון נוח.
  • מנגנון שינה DeepSleep המסייע לשמור על הסוללה עד לשישה חודשים גם במקרה ששכחתם לכבות את האוזניות.
  • האוזניות מגיעות עם כבל 3.5 מ"מ המאפשר להמשיך וליהנות מהמוזיקה שלכם ללא הפרעות במקרה שבו תישארו ללא סוללה.
  • חיבור אוטומטי המאפשר לחבר עד לשני התקנים בו זמנית וחיבור כולל של עד לשמונה התקנים.
  • חיבור בלוטות' פשוט ומהיר למכשיר שלכם.

*הודעה לעיתונות