השמועות על כך ש-Nvidia מתכונת להשיק טאבלט מתוצרתה כבר לא חדשות. אך אם בהדלפה הקודמת דובר על Tegra Tab, הפעם כבר הודלפו תמונות של ה-Tegra Note.

ההחלטה של Nvidia להשיק טאבלט משל עצמה נובעת כנראה מהאימוץ היחסית נמוך של מעבד ה-Tegra 4 מרובע הליבות שלה. אין ספק שהחברה רוצה להראות, גם בעקבות ההצלחה של המעבד הקודם Tegra 3, שגם מעבד הדור הנוכחי שלה יכול להתמודד עם המעבדים המובילים של היצרניות האחריות בשוק.

רוב הפרטים על הטאבלט החדש עדיין אינם ברורים. עם זאת ממה שאפשר למצוא ברשת אפשר ללמוד שמדובר בטאבלט עם מסך בגודל 7 אינץ' שיציע אזולוציה של 1,024×768 פיקסלים. מבחנים שכבר זוהו באתר של GFX Bench מראים שהמעבד יכול לנוע בין 51 ל-1,800 הרץ מה שמצביע, לפחות על פניו, על Stepping מוצלח שיכול לעזור בחסכון בסוללה. המצלמה האחורית היא מצלמת 5 מגה-פיקסלים עם מיקוד אוטומטי אך ללא מבזק לד, ויש יציאות microUSB ו-MicroHDMI. כמו כן הטאבלט אמור להגיע עם חרט.

לפי הפרסום ב-GFX Bench הטאבלט מריץ את גרסה 4.2.2 של אנדרואיד (Android).

המחיר הצפוי ינוע בין 200 ל-300 דולרים, אך אין כל אישור רשמי מצד Nvidia לא למחיר ולא למכשיר באופן כללי.

התמונות לקוחות מהאתר הסיני ChinaDIY

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.