הכירו את Phree, מכשיר חדש שמאיים להחליף את עטי הסטילוס ואף יותר מזה – לסייע לכם להשתמש בכל משטח שהוא כדי לשלוט על הסמארטפון מרחוק. באמצעות המכשיר ניתן לשרטט כל דבר על פני כל משטח – בין אם שולחן, נייר או אפילו כף היד שלכם, ולראות את השרטוט מופיע על גבי צג הסמארטפון באמצעות חיבור בלוטות', שלאחר מכן נשמר אוטומטית בענן.

בנוסף, כמובן, ניתן להשתמש במכשיר כדי לסמס, לענות לשיחות, לכתוב אימיילים ואפילו כאוזניות. המכשיר מסוגל גם להציג התראות שהתקבלו מהסמארטפון, וכך לצורך העניין אפשר להשתמש כו בתחליף לשעון חכם או כל מחשוב לביש שהוא. Phree אף אמור להיות מותאם במיוחד לכף היד לצורך אחיזה נוחה למדי, וגם אידאלי להשחלה בתוך הכיס בקלות.

עט אלקטרוני משודרג

מבחינה טכנית, משתמש המכשיר בחיישן לייזר 3D אינטרפרומטרי שמודד את התנועה בכל משטח שהוא, ומפיק חזרה אות ברור וטבעי ברזולוציה גבוהה. בנוסף, טוענת החברה, המכשיר לא רק מפענח את כתב היד שלכם אלא גם את הדרך שבה אתם מזיזים את ידכם, ולכן יכול אפילו לשמש כאמצעי זיהוי ברומטרי במידת הצורך.

חברת OTM Technologies הישראלית השיקה פרויקט קיקסטארטר למימון המכשיר, במסגרתו אפשר לרכוש אותו תמורת 129 דולר בלבד (במקום 169), והוא אמור להיות תואם לכל מערכות ההפעלה המוכרות כמו אנדרואיד, iOS וווינדוז בעזרת חיבור בלוטות'.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Rafi Eliaev

  לפחות בדבר אחד המדינה שלנו טובה- הייטק וטכנולוגיה. כל השאר, פח אשפה. מדינה מסריחה! מדינה אוכלת יושביה!

  • Avi Ashkenazi

   ילד חמוד.
   א. יש סטירה בדבריך – מדינה גם טובה וגם (לא נעים לי לצטט).
   ב. כדאי שגם אתה תהית שותף ותהיה לדוגמה כדי להחות מדינה טובה.
   ג. אף אחד לא מחזזיק אותך כאן.

   פרימיטיבי…

 • דור מרינשתראוס

  קול