כשמלחמות הגודל היום הם דווקא כלפי מעלה, נחמד למצוא בין שלל המכשירים דווקא משהו קטן שמ. הכירו את Phone Strape 2, “מכשיר הסלולר הקטן והקל בעולם”. המכשיר הוא כה קטן, שנדרשות אצבעות קטנות כדי ללחוץ על כפתורי המקלדת שכן אצבע ממוצעת מכסה שניים או שלושה כפתורים.

היצרנית Willcom הסינית שחשפה את המוצר אומרת כי הוא שוקל 32 גרם בלבד, זאת פחות מרבע ממשקל סמארטפון ממוצע. הוא בגודל של 10 ס”מ על 3.2 ס”מ בלבד ועוביו 1.1 ס”מ, ומגיע עם מסך (לא מגע כמובן) בגודל 1 אינצ’ ברזולוציה של 96 על 64 פיקסלים. אין לו מצלמה, Bluetooth או GPS, אך עד כמה Low Tech שזה נשמע לכם, דווקא המכשיר כן מסוגל להתחבר למיילים ולבצע פעולות בסיסיות של מכשיר סלולרי. הוא מספק עד 12 יום המתנה או שעתיים של שיחה רצופה ומגיע במספר צבעים לבחירה. מחירו עוד לא פורסם, ואנו מניחים שלא יהיה יקר במיוחד לנוכח המפרט הצנוע שהוא מציע.Phone-Strap-2-WX06A

אבל רגע, כמעט שכחנו שלפני כשנתיים הגיח לעולם ה-Modu T של דב מורן, וקשה לנו להתעלם מכך שהוא היה ועדיין בין המכשירים הקטנים ביותר שאחזנו. אז בדקנו בשנית ומתברר כי המודו לא בהפרש גדול ממנו ומתפאר במידות של 7.6 ס"מ על 4.6 ס"מ ויתרונו הוא שכולו מסך מגע אחד וגדול ועדיין אפשר למצוא אותו בארץ נמכר סביב 300 שקלים. אז במי תבחרו?

 

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.