פיליפס משיקה סדרת אוזניות ייעודיות לספורט, אותה מובילה אוזניית ספורט אורבנית 5200 -SHQבעלת רצועת ראש מעוצבת העשויה מסיליקון לאחיזה יציבה ונוחה בזמן הפעילות הגופנית. עמידה במים וזיעה ומשקלה 99 גרם בלבד, בין האוזניות הקלות ביותר בז'אנר. בנוסף, מאפשרת התאמה מלאה לאוזן ובעלת כריות ייחודיות המאפשרות שימוש ממושך, ניתנות להסרה ושטיפה במי ברז. בעלת איכות סאונד גבוהה ובאס עוצמתי עם רמקולים בקוטר 40 מ"מ. מחיר 399 ₪.

בנוסף, מציגה פיליפס את 1217SHQ, SHQ3217, 4217SHQ– אוזניות ספורט איכותיות, הקלות ביותר בשוק, לנוחיות מרבית ועמידות במיוחד על מנת להתאים לפעילות גופנית מאומצת. בעלות דיבורית אישית לניהול שיחות ואפשרות לקבלת שיחה בלחיצת כפתור בשלט שממוקם על חוט האוזניות, דרכו ניתן לשלוט גם על הווליום*.

אוזניות הספורט עמידות בזיעה הנוצרת כתוצאה מפעילות ספורטיבית, וניתנות לשטיפה וניקוי מלא במי ברז. בנוסף בעלות הגנה אנטי בקטריאלית למניעת הצטברות חיידקים. מנגנון בידוד הממזער את רעשי הרקע ובס דינמי לאיכות סאונד מושלמת. בנוסף, כריות סיליקון רכות במיוחד על מנת להעניק נוחות מקסימלית בעת השימוש וחוט ארוך במיוחד (1.2 מ') אשר אידיאלי לעוסקים בספורט מחוץ לבית. מגיעות עם נרתיק נשיאה לאחסון.

אלישבע שוחט, מנהלת שיווק בפיליפס ישראל מסרה: "קטגורית אוזניות הספורט היא הסגמנט בעל שיעורי הצמיחה הגדולים ביותר בשוק האוזניות העולמי, ב-2012  צמחה הקטגוריה ב-45% והיא צפויה להמשיך ולגדול ב-2013. פיתוח קו אוזניות הספורט של פיליפס מבוסס על מחקר מעמיק, הבנת הצרכים של הצרכן העוסק בספורט אשר הובילה לשימוש בחומרים מתאימים ארגונומית, למבנה מותאם במיוחד לפעילות מאומצת ולעיצוב בהשראת דימויים מעולם הספורט."

1217SHQ–  מתאמי סיליקון בגדלים שונים להתאמה אישית לאוזן. משקלן 4 גרם בלבד.

מחיר: 199 ₪.

3217SHQ– מתאמי סיליקון בגדלים שונים להתאמה אישית לאוזן וקשתות מתכווננות מאחורי האוזן להתאמה אישית ונוחות מרבית. משקלן 8 גרם בלבד.

מחיר: 299 ₪.

4217SHQ– בעלות קשת אחיזה מתכווננת מאחורי האוזן לנוחות מרבית. משקלן 8 גרם בלבד.

מחיר: 359 ₪.

*השליטה בווליום תואמת למכשירי Apple בלבד. ניתן להשיג את כל הסדרה בגרסת ספורט ללא דיבורית במחיר התחלתי של 119 ₪.  12 חודשי אחריות על ידי ביקונקט, ניתן להשיג בקרביץ, הולמס פלייס, ביג בוקס טק שופס אלמ דיוטי פרי ובחנויות הפרטיות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.