פיליפס מציגה את המילה האחרונה בתחום הטלפונים הביתיים עם "MIRA"- טלפון דיגיטלי אלחוטי עם איכות שמע מעולה ועיצוב חדשני מלא סטייל, המשמש גם כפריט עיצובי אקסקלוסיבי. ה- MIRA מתהדר בעיצוב איקוני אליפטי בעל קווים עדינים מינימליסטיים ואלגנטיים. תכנונו הסימטרי והארגונומי מאפשר הנחת הטלפון על הבסיס בכל כיוון ומתאים מיועד לביצוע שיחות ארוכות בנוחות. בעל תאורה אחורית לבנה בלוח המקשים, עמיד במיוחד ובעל ציפוי המונע הצטברות של טביעות אצבעות.

Design-phone-(MIRA)בנוסף לעיצובו המרשים, ה- MIRA מצויד בטכנולוגית HQ SOUND לאיכות סאונד יוצאת דופן המבדדת רעשי רקע ומונעת עיוות הקול בשיחה, מערכת בקרת ווליום אוטומטית וצריכת אנרגיה נמוכה במיוחד עם מצב +ECO.

אלישבע שוחט, מנהלת השיווק של פיליפס ישראל: "ה- MIRA מביא איתו טכנולוגיה מתקדמת הנשענת על ניסיון רב השנים של פיליפס בתחום הסאונד, לצד עיצוב מרשים, המתאים למי שמחפש את הפריט המיוחד והשונה, מבלי להתפשר על איכות".

–          עד 250 שעות סטנד ביי.

–          עד 16 שעות דיבור.

–          ספר טלפונים עד 100 זיכרונות.

–          זמין בצבעים לבן- אפור/ שחור.

–          מחיר: 399 ₪

–          צבעים: שחור לבן/ אדום לבן

–    12 חודשי אחריות על ידי ביקונקט.

–    להשיג ב: בזק סטור, אלמ , אלמ דיוטי פרי, קרביץ , ביג בוקס רשת טק שופס ובחנויות הפרטיות.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.