מסך 21 אינץ’ קטן לכם? חברת MMD, המשווקת בישראל של מסכי פיליפס (Philips), משיקה בארץ מסך מחשב בגודל 40 אינץ’ (!) ברזולוציית Ultra HD 4K.

המסך החדש מדגם BDM4065UC, מאפשר שימוש והצגה של מספר חלונות בו זמנית וחלוקת המסך למספר אזורים באמצעות MultiView, כך ניתן לחבר מספר מקורות שונים כמו מחשב נייד ו-PC ללא צורך בשימוש במסך נוסף.

הפאנל פועל בטכנולוגיית VA LED, בניגוד ל-TN המספק זויות צפייה טובות יותר לצד חדות וניגודיות טובה יותר מאשר בפאנלים הסטנדרטיים. הוא מציע יחס עבודה של 16:9 ברזולוציה מקסימלית של 3840×2160, ובעל כניסות רבות כמו VGA, HDMI, Display Port וגם כניסות USB 3.0 עם הטענה מהירה וזוג רמקולים בנויים 7 וואט. אף ניתן לחבר טלפונים חכמים ומכשירים התומכים בתקן ה-MHL ישירות למסך.

מחירו בישראל יעמוד על 4,300 שקל.

 

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Rafi Eliaev

  זה מעולה!
  תחשבו על זה: לא צריך יותר 2 מסכים נפרדים(מסך מחשב ומסך טלוויזיה ) בחדר השינה/עבודה/פנאי… אפשר פשוט להשתמש במסך הזה! קטלני!

 • iphone1000

  זה בגודל של מסך טלוויזיה -מה ההבדל כאן –
  זה שהוא ממותג כמסך מחשב ?

  • Yossi Cohen

   אי אפשר לעבוד עם מסכי טלויזיה בגלל הדיליי המטורף שלהם.
   בתמונה אתה רואה שהמסך ממותג בתור מסך לעבודה במאיה3DS MAX זה יהיה סיוט לעבוד על אלו עם ההשהיה (הלאג) בעכבר שמסך טלוויזיה יוצר.

   כבר חיברתי את המחשב שלי לכמה וכמה טלויזיות בכולם יש דיליי בלתי נסבר(בערך כמו העכבר בסקיירים חחח)

 • Asaf Moraz

  חבל שלא השקיעו בו עוד קצת והטמיעו בו אמבילייט כמו בשאר מסכי היוקרה של החברה. זה היה יכול לשפר רבות את חויית הגיימינג.