כמה אתם גולשים בפייסבוק? על פי סקר חדש, הרשת החברתית המובילה, מתחילה לאבד מכוח המשיכה שלה. המחקר שביצעה חברת Pew מציג מספר עובדות מעניינות וכי נראה כי לא מעט משתמשים מתכוונים לקצץ באופן משמעותי את הזמן שהם מבלים ברשת החברתית. על פי המחקר, 61% מהמשיבים סיפרו שהם כבר ביצעו הפסקה של מספר שבועות בשימוש באתר. 35% מהמשיבים ענו שהם מבלים כיום בפייסבוק הרבה פחות בהשוואה לשנה שעברה ואילו 28% אחוזים סיפרו שהחשיבות שהם מקנים לפייסבוק היא פחותה יותר מאשר מה שהיה בעבר

אם זה לא מספיק, לפי המחקר כ-30% מהמשתמשים בפייסבוק מתכננים לקחת הפסקה במהלך השנה הקרובה מסיבות שונות כמו עיסוק בחיי היומיום (20%) בעוד ש-10% אמרו שהם פשוט איבדו עניין. 10% אחרים אמרו שהסיבה היא שהם כבר לא מוצאים תכנים שמעניינים בשירות, ו-9% טענו שנמאס להם מהרכילות והדרמה המוגזמים לעיתים. 8% אחרים טענו שהשימשו באתר פשוט גודל להם יותר מדי זמן.

לי ריין, מנהלת חברת המחקר אמרה כי "הרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם עד כמה העדכונים מחבריהם באמת חשובים ביום יום שלהם. הם בודקים את התועלות מול החסרונות של השימוש ברשת חברתית במאמץ לקבוע אם הזמן המושקע בה שווה מול מה שהם מקבלים ממנה".

האם גם אתם איבדתם עניין בפייסבוק וצורכים את הזמן החברתי שלכם במקום אחר?

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.