למרות השתלטותן הבלתי ניתנת לעצירה של קונסולות המשחק, חלק נכבד מאוכלוסיית הגיימרים בעולם עדיין מסתכל על המחשב כמכונת המשחקים שלא תתיישן אף פעם וכמכונת המשחקים העיקרית עבורו. העובדה שפיתוח עבור המחשב מצריך עבודה מאומצת יותר מאשר פיתוח עבור הקונסולות, שם דרישות המערכת ידועות מראש ולא משתנות, מביאה מפתחי משחקים רבים לזניחת המחשב האישי, ורוקסטאר, מפתחת סדרת משחקי GTA האהובה, היא הידועה שבהן. במשך שנים, כל משחקי ה-GTA, מ-GTA III ועד GTA IV וכל מה שבניהם, יצאו בראש ובראשונה לקונסולות וכשנה מאוחר יותר למחשב האישי. דיי ברור לכולם שרוקסטאר, שהכריזה על כך ש-GTA V יגיע רק לקונסולות, תעשה את אותו מהלך שעשתה בשנים האחרונות ותביא אותו גם למחשב בהפרש של כמה חודשים – אלא שיש כאלו שלא מוכנים להסתכן.

עצומה חדשה שנפתחה ברשת קוראת לחברה להביא את GTA V למחשב מהסיבה ש"GTA V הוא משחק PC מדהים והרעיון של לא להביא אותו למחשב הוא טעות!", לשון העצומה. "משחקי GTA היו חלק גדול מחייהם של הרבה אנשים וזה חבל לא לראות את המשחק החדש ביותר מוצע גם לפלטפורמה החזקה ביותר", טוענים מחברי העצומה במכתב שכתבו לחברה, "דברים כמו התאמות (מודים) תמיד היו חלק גדול ממשחקי ה-PC ומודים ל-GTA זה הדבר הכי כיף שיכול להיות".

העצומה כבר חצתה את רף 250,000 החותמים, ושואפת כרגע להגיע ל-300,000. המשחק צפוי לצאת ל-PlayStation 3 ול-Xbox 360 ב-17 לספטמבר, וכרגע לא מוצע גם למחשב האישי, אך כאמור סביר להניח שגם לשם הוא יגיע בחודשים הקרובים.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  למה העצומה? הם תמיד עושים את זה. אחרי חצי שנה הם מוציאים את זה ל PC…
  ככה הם מכניסים יותר כסף.

 • רון

  מה שרוקסטאר עושה ללקוחות שלה זה דבר לא יפה הם מוציאים את המשחק לקונסולה ושיצאו הקונסולות החדשות הם יוציאו גם אליהם שבעצם אף אחד לא יתפשר ויקנו את המשחק פעמיים במקום להוציא למחשב וזהוא נגמר הסיפור.. לא מספיק המשחק עולה 60 דולר ??

 • אחד עם קונסולה

  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תתקדמו אנשים
  המחשבים זה כבר היסטוריה והחברות הבינו שהכסף הגדול נמצא בקונסולות

  • בר

   אחים שלי זה לא משנה….
   יש אנשים שלא רגילים ולא יודעים לשחק את המשחק בקונסולות… כמוני
   אם המשחק ייצא רק לקונסולות לדעתי לא יהיה שום טעם לקנות את המשחק!

  • אמיר

   חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח…. מחשב זה היסטוריה?
   בלי מחשב לא היה לך קונסולה. בלי מחשב לא היו בונים משחקים לקונסולה שלך

   הרעיון של הקונסולה הגיע מהמחשב

  • בולי

   תראה לי איך אתה משחק משחקי RPG בקונסולה שלך.. ממש לא נוח לחבר עכבר ומקלדת ולשבת מול הטלוויזיה.

 • דניאל

  לא רק מחשבים היום אם היתפתחות הסמרטפונים צריך לקחת את זה בכול הכיוונים גם לסמרטפונים ושההיה בהצלחה

 • גיל

  חתמתי.. למרות שאני סקפטי לגבי השינוי שהעצומות האלו גורמות. חבל שהחברות התחילו לוותר על המחשב. לא מאמין שאנשים יוותרו עליו בקלות.

 • עידו פורת

  מה זה החרטה הזה עצומה חדשה עלאק העצומה בת יותר מחצי שנה אני חתמתי עליה מתי שהיה רק 5000 חותמים