למרות השתלטותן הבלתי ניתנת לעצירה של קונסולות המשחק, חלק נכבד מאוכלוסיית הגיימרים בעולם עדיין מסתכל על המחשב כמכונת המשחקים שלא תתיישן אף פעם וכמכונת המשחקים העיקרית עבורו. העובדה שפיתוח עבור המחשב מצריך עבודה מאומצת יותר מאשר פיתוח עבור הקונסולות, שם דרישות המערכת ידועות מראש ולא משתנות, מביאה מפתחי משחקים רבים לזניחת המחשב האישי, ורוקסטאר, מפתחת סדרת משחקי GTA האהובה, היא הידועה שבהן. במשך שנים, כל משחקי ה-GTA, מ-GTA III ועד GTA IV וכל מה שבניהם, יצאו בראש ובראשונה לקונסולות וכשנה מאוחר יותר למחשב האישי. דיי ברור לכולם שרוקסטאר, שהכריזה על כך ש-GTA V יגיע רק לקונסולות, תעשה את אותו מהלך שעשתה בשנים האחרונות ותביא אותו גם למחשב בהפרש של כמה חודשים – אלא שיש כאלו שלא מוכנים להסתכן.

עצומה חדשה שנפתחה ברשת קוראת לחברה להביא את GTA V למחשב מהסיבה ש"GTA V הוא משחק PC מדהים והרעיון של לא להביא אותו למחשב הוא טעות!", לשון העצומה. "משחקי GTA היו חלק גדול מחייהם של הרבה אנשים וזה חבל לא לראות את המשחק החדש ביותר מוצע גם לפלטפורמה החזקה ביותר", טוענים מחברי העצומה במכתב שכתבו לחברה, "דברים כמו התאמות (מודים) תמיד היו חלק גדול ממשחקי ה-PC ומודים ל-GTA זה הדבר הכי כיף שיכול להיות".

העצומה כבר חצתה את רף 250,000 החותמים, ושואפת כרגע להגיע ל-300,000. המשחק צפוי לצאת ל-PlayStation 3 ול-Xbox 360 ב-17 לספטמבר, וכרגע לא מוצע גם למחשב האישי, אך כאמור סביר להניח שגם לשם הוא יגיע בחודשים הקרובים.