חברת פלאפון הודיעה היום כי תחל במכירה מוקדמת של הסמסונג גלקסי S5. המכשיר החדש בעל מסך גדול יותר, מעבד 2.5Ghz, מערכת הפעלה אנדרואיד 4.4.2  ומצלמת 16 מגה פיקסל- חסין למים ואבק. המכשיר יימכר בשני דגמים, דגם דור שלוש בעלות של 3,499 ₪,  ודגם דור ארבע בעלות של  3,599 ₪. המכשירים ימכרו בתשלום אחד עד שישה תשלומים ללא ריבית. למזמינים במכירה המוקדמת- שליחות עד הבית ללא עלות נוספת. לקוחות פלאפון שיחזירו מכשיר גלקסי 3 או 4 יוכלו ליהנות מהטבה של עד 700 ₪ לרכישת המכשיר.

בנוסף, לקוחות פלאפון שירשמו באתר החברה יוכלו ליהנות מרכישה מוקדמת של ערכת Limited Edition ייחודית. מלבד המכשיר, הרוכשים ייהנו מערכת אביזרים מפוארת הכוללת: זרוע לרכב, מטען שקע מצת, מגן זכוכית וזאת בנוסף לאביזרים המגיעים בערכה. שווי הטבות האביזרים כ- 330 ₪.

רונית אפשטיין מנהלת אגף ציוד קצה בפלאפון: "כחברה המובילה את חווית הגלישה בישראל, חשוב לנו שהלקוחות ייהנו מהמכשירים המתקדמים ביותר המאפשרים להם חוויית גלישה ושיחה באיכויות הגבוהות ביותר. לשם כך, החלטנו לצאת עם ערכת Limited Edition  בלעדית במהדורה מוגבלת של גלקסי S5 ולאפשר להם ליהנות ממכירה מוקדמת וראשונה של המכשיר, לפני לקוחות שאר החברות".

כמו כן, ייהנו הרוכשים במכירה המוקדמת גם משירות תיקונים isafe + למשך שלושה חודשים ללא עלות. לאחר מכן, יוכלו הלקוחות להמשיך את שירות התיקונים בעלות של 49.90 ₪ לחודש וליהנות ממגוון שירותי תיקונים מוזלים, מכשיר חלופי בעת תיקון והחלפת מכשיר בעת אובדן, גניבה או השבתה.

*הודעה לעיתונות