בשעות האחרונות החלו להגיע דיווחים מלקוחות חברת פלאפון על כך שיש קושי רב להוציא ולקבל שיחות ושליחת הודעות SMS. על פי הדיווחים, גם לקוחות רמי לוי והוט מובייל היושבים בחלקם על תשתית של פלאפון נפגעו מהתקלה.

כפי הנראה רוב הלקוחות כן יכולים להשתמש בשירותי הדאטה שלא נפגעו, כך שגלישה דרך המכשיר ושימוש ביישומים כמו Whatsapp, סקייפ, Viber וכו’ עובדים ללא בעיה.

ברשת פלאפון אישרו לחדשות 2 כי אכן ישנה תקלה הגורמת לשיבושים בתקשורת וכי הם פועלים לטפל במצב: "שיבושים ברשת מהשעה 19:05 אשר משפיעים על הוצאה וקבלת שיחות ואס-אם-אסים. הגלישה פועלת כסידרה, כולל אפליקציות כדוגמת וואטס אפ". כרגע לא ידוע מהיכן נובעת התקלה אשר החלה לפני שעות אחדות במספר ערים בודדות והתפשטה למרכז ולכל הארץ.

ברמי לוי אמרו בפייסבוק: “בחצי שעה האחרונה ישנה תקלת רשת אשר גורמת לחוסר יכולת לקבל ולהוציא שיחות. מקור התקלה הוא ברשת פלאפון אשר אנו יושבים על הרשת שלה. מתנצלים על אי הנוחות.” באופן מפתיע, פלאפון הסירה את עמוד הפייסבוק שלה.

עדכון 22:45: לחלק מהלקוחות חזר השירות, בפלאפון עובדים להחזרה לתפקוד מלא.

עדכון 23:55: לרוב לקוחות פלאפון השירות חזר במלואו.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.