פבל (Pebble), השעון החכם הפופולרי הושק בגרסה יוקרתית וחדשה. לא עוד פלסטיק בעל המראה הפשוט, כי הפבל החדש מגיע בעיצוב מתכתי, רצועה מהודרת ובמסגרת המיוצרת מפלדת אל-חלד מרהיבה, כשנוסף על כך גם הזכוכית הפכה לחסינה יותר לשריטות בזכות השימוש בגורילה גלאס 3.

מלבד העיצוב בוגר יותר המכוון לאנשי העסקים ולקהל המחפש מראה יותר אלגנטי על היד, ה-Pebble Steel אינו שונה בהרבה מהדגם הקודם והוא מעט קל יותר ודק יותר, אולם גודל המסך והשימושיות נותרה בעינה.

מחירו של הפבל בגרסה המתכתית יעמוד על $249, תוספת של $100 מאשר גרסת הפלסטיק ולמעוניינים היא תחל למכור את השעון כבר בסוף החודש הנוכחי. עוד הוסיפה החברה כי גם חנות האפליקציות הראשונה תהיה מוכנה בערך באותו הזמן.

 

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • דן, בטוח שהחברות היצרניות של שעוני הספורט כבר היום עובדות על זה שהשעונים הבאים שלהם יהיו חכמים.

 • דניאל

  באלי שסמסונג יעשו שעון עם כל החומרה שהם מציעים והתמיכה באפליקציות כמו שהם עשו עם הקודם (קצת או הרבה זה עדין יותר ממה ששעונים אחרים מציעים יש גם אפשרות להשתמש בו כאנדרואיד רגיל לחלוטין) ושיוסיפו לו את המראה האלגנט המסך הגמיש שמאוד חשוב דווקא פה.
  עד שלא תקום חברה שתיישם מראה אלגנט. מסך גמיש. Gps. סוללה חזקה. וכל המדי דופק והשימושים לספורטאים.וכמובןןןן עמידות למים כי זה שעון!. תמיכה במלא אפליקציות. וגלישה (עצמאי הכוונה לסים בתוכו או כעזר לפלאפון זה עוד שאלה) אבל ללא הדברים האלו זה לא יפרוץ דרך ככ מהר

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   הדרישות שלך סתם מייקרות את המוצר, מה אתה צריך GPS בשעון? בשביל מה sim?
   אני מחכה שיצא שעון זהה לזה רק שיוסיפו חיישנים שדרושים לספורט (סופר צעדים, מד דופק וכו') זאת אפשרות שחשובה לי, אם אני משלם מחיר כזה אני רוצה לקבל הכל.
   אני לא רואה סיבה לשים GPS בתוך שעון עם הוא מסתנכרן עם הטלפון שיש בו GPS.

   אגב, איזה מידע pebble נותן לי? sms, email.. הוא יכול גם לתת התראות לוואטסאפ ועוד תוכנות מסרים מידיים?

 • דן

  נראה טוב, הקודם היה נראה קצת ילדותי זה נראה כמו שעון של אנשי עסקים.
  אני קצת מבואס שהם לא משלבים חיישנים בשביל ספורטאים למשל מהדופק, חיישני תנועה וכו'