פיקארדו היא סטארט-אפ חברתי, צעיר ושאפתני אשר בונה את הרחוב האינטרנטי הראשון, שוק מגוון ומקוון המורכב מעסקים קטנים:  www.peakardo.co.il

מה שהדליק אותנו זה היכולת של הרשת להנגיש לכל אדם בעולם עשרות ומאות אלפי עסקים שלא היה נתקל בהם בשום אופן או דרך בכל מהלך חייו.

להיות הרחוב האינטרנטי של העסקים הקטנים. להפגיש בין העסק הקטן לצרכן.

פיקארדו זה לא עוד אתר שניתן לקנות דרכו טאבלט סמסונג, חולצה מסין או נעל ספורט ממותגת, אלא אתר שיביא לך מעצבים, אמנים ועסקים קטנים שיכינו לך כיסוי מיוחד בעבודת יד, יציגו לך אופנה אורבאנית מקומית או ריהוט ממוחזר לבית.  בתוך האתר ניתן למצוא חנויות בדיוק כאלו. חנויות ומותגים שקשה מאוד להגיע אליהם אבל בהחלט כדאי!

הפלטפורמה מאופיינת בחוויית גלישה חדשנית אך פשוטה, חברתית אך אינטימית. בתהליך הרכישה והשיטוט, הצרכנים יכולים להיחשף לחנויות האינטרנטיות של עסקים נוספים, לדבר עם בעלי החנויות בווידאו-צ'ט, לראות מוצרים וחנויות שחברים שלהם אהבו ולקנות מתנות אחד לשני.

יחד עם מגוון החנויות הייחודי, האופי הבוטיקי ופיצ'רים חדשניים ובלעדיים ברמה הבינלאומית, פיקארדו בהחלט מביאים לכם בשורה רעננה ומיוחדת לשוק:

  1. פשוט פשוט פשוט – כל אחד יכול לפתוח חנות ולמכור בקלות, כל אחד יכול לקנות בנוחות.
  2. Wish list ורשת חברתית לקניה משותפת ואמינה – גולשים יכולים לבחור מוצרים שהם רוצים, וחברים רואים מה הם בחרו וקונים בשבילם כמתנה.
  3. קשר מוכר קונה – אפשרות לקבלת שירות לקוחות בזמן אמת דרך ווידאו צ'ט עם בעל העסק
  4. הנחות והטבות מהעסק הקטן – כל לקוח יכול להצטרף למועדון לקוחות בלחיצת כפתור וליהנות ממצבעים והנחות

 הפיצ'רים הנ"ל הם קצה הקרחון של המיזם והחזון אשר נמצא בפיתוח של שלושת היזמים אבי פרייס, חגי בן דוד ואמיר בלום. האתר עלה לאוויר לפני חודשיים והצטרפו אליו בחודשיים האחרונים, מההשקה כבר כמעט 200 חנויות. נתון המציב את פיקארדו בנקודת זינוק מרשימה ל 2014  עם שאיפות להפוך להיות אתר מוביל בשוק המקומי ולהתפרסות לשוק הבינלאומי.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.