מיזם הסטארט אפ הישראלי פרטנרס  השיק את האפליקציה החינמית פרטנרס (Partners), המאפשרת למצוא ולהכיר שותפים על בסיס מיקום גיאוגרפי, גיל ומין לכל סוג פעילות עבורו מעוניין המשתמש למצוא פרטנר. האפליקציה פועלת בעברית ובאנגלית וניתן להוריד אותה כעת למכשיר הסמארטפון מהחנויות הווירטואליות App Store ו-Google Play. פרטנרס מאפשרת להזין את שם הפעילות עבורה המשתמש מחפש פרטנר, מציגה לו באופן מיידי רשימה של פרטנרים אופציונליים בגיל ובמגדר המבוקשים הנמצאים בסביבה הגיאוגרפית הקרובה, ומאפשרת לצדדים להכיר ביניהם ולקבוע את הפעילות המשותפת באמצעות צ'אט.

האפליקציה כוללת כבר כיום מעל 1,300 תחומי עניין שהוזנו מראש למאגר הנתונים בעברית ובאנגלית. כך לדוגמא, פרטנרס מאפשרת לחפש שותפים לספורט כגון: ריצה, צעידות, אופניים, גלישה, טניס וכדומה; חיפוש שותפים לפעילויות פנאי כגון: צלילה, צילום, הייקינג, יצירה, הליכה לים, יציאה למסיבה או לבילוי במסעדה, משחקי ברידג' או פוקר, וכן לחפש שותפים למטרה מסוימת כגון: טיול לחו"ל, מציאת דירה, הקמת עסק, דיאטה ועוד.. האפליקציה תומכת כבר כעת ברוב מכשירי הסמארטפון, הן במערכת ההפעלה iOS של אפל והן במכשירים מבוססי מערכת אנדרואיד. בכוונת פרטנרס למקד את מאמצי השיווק בשבועות הקרובים, בקרב בעלי סמארטפונים תושבי ישראל. המיזם פועל בימים אלה בכדי לגייס משקיעים לצורך המשך פיתוח האפליקציה והשקתה בחו"ל – תחילה בארצות הברית ולאחר מכן בשווקים נוספים.

הדגש באפליקציה הוא על פשטות השימוש ולכן היא כוללת שלושה שלבים בלבד – החיפוש, התוצאות וכמובן הצ'אט. כבר במסך הבית, המאפשר חיפוש, יכול המשתמש להקיש כל תחום שעולה על רוחו. מיד לאחר החיפוש, מופיעה רשימה צבעונית ומזמינה של משתמשים אשר מחפשים גם הם פרטנרים לאותו תחום עניין בדיוק ומסודרים על פי סדר המרחק מהקרוב לרחוק. לאחר מכן, כל מה שנותר לעשות הוא לדפדף, לבחור את השותפים המעניינים, לפנות אליהם באמצעות הצ'אט וליצור קשר חדש עם מי שיכול בקלות להפוך לפרטנר זמין לפעילויות.

"העידן הדיגיטלי הוא עידן הרבה יותר מנוכר מבעבר, שבו הקשרים הולכים ונעשים יותר וירטואליים. אנשים נוטים להאשים את האפליקציות והאינטרנט, אך המטרה  של פרטנרס היא לרתום את העולם הדיגיטלי לטובת קשרים של פנים אל פנים בעולם האמיתי, שחסרים כל כך הן לצעירים והן למבוגרים בימינו. האפליקציה שהשקנו מממשת את החזון הזה בצורה חכמה, פשוטה וקלה לשימוש", אמר מייסד ומנכ"ל מיזם פרטנרס, עו"ד נאור גוילי. "האפליקציה נולדה מתוך צורך שחוויתי באופן אישי. עברתי לתל אביב כאשר רוב חברי גרו במרחק של עשרות קילומטרים והקולגות במשרד עורכי הדין שבו התמחיתי היו מבוגרים ממני.  חיפשתי דרך קלה להכיר אנשים חדשים כדי לעשות איתם דברים שאני אוהב, כמו ללכת לים, למסיבה, לריצה או לחדר כושר. הבנתי שאפליקציה פשוטה וידידותית שמוצאת אנשים חדשים בקרבת מקום יכולה להקל על הבדידות של אינספור אנשים בארץ ובעולם, וכך נולד הרעיון של פרטנרס".

לדברי גוילי, לא קיימת כיום בעולם אפליקציה דומה, המאפשרת מציאת פרטנר לכל פעילות שהיא, אלא רק אפליקציות מעטות ביותר למציאת פרטנר לתחומים ספציפיים. כמו כן, אין אפליקציה ידועה ומוכרת שפורצת את גבולות החברויות הקיימות ומטרתה ליצור קשרים חברתיים חדשים שלא למטרות דייטינג. "המשתמשים שיורידו ויתקינו את האפליקציה יוכלו ליצור בקלות חברויות חדשות לחלוטין בעולם האמיתי. במקום שהעולם הדיגיטלי ירחיק בין אנשים, אנו גורמים לו לקרב בין אנשים. האפליקציה פועלת תחת הסלוגןDo It Together  , שממחיש את הרעיון – לצאת לפעילויות ולעשות אותן ביחד זה הרבה יותר כיף מאשר לבד", מסכם גוילי.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.