לוגו פרטנר

פרטנר משיקה חבילת גלישה ייחודית לקיץ 2016, ומאפשרת ללקוחות החברה להישאר מחוברים, לשתף ולהתעדכן 24/7, ממש כמו בארץ, גם במהלך השהות בחו"ל.

חבילת הגלישה Always On של פרטנר, מסירה את מגבלות הגלישה מחוץ לישראל, ומאפשרת המשך שימוש אינטנסיבי ברשתות החברתיות, ללא צורך לחפש רשת WiFi חינמית, ומבלי לחשוב פעמיים לפני העלאת סרטון בפייסבוק.

חבילת הגלישה כוללת גלישה חופשית באפליקציות הפופולריות ביותר- פייסבוק, וואטסאפ, ווייז, סנאפצ'ט ואינסטגרם – ובכך מאפשרת שיתוף חוויות, שליחת הודעות טקסט, קיום שיחות קוליות בוואטסאפ, ניווט במהלך הטיול, העלאה של תמונות וסרטונים וצפייה בשיתופים של חברים, וכל זאת ללא הגבלה.

בנוסף, החבילה כוללת גם נפח גלישה משמעותי של 6 ג'יגה לשאר השימושים, כך שניתן להמשיך את הרגלי הגלישה היום-יומיים, ממש כמו בבית.

חבילת הגלישה שהושקה היום במחיר של 199 ש"ח, תקפה למשך 21 ימים מהפעלתה, וניתנת לשימוש ביותר מ-40 מדינות בעולם. ניתן לרכוש את החבילה באתר החברה, באפליקציית My Partner, או באמצעות מוקד השירות בחיוג ל- 054*.

שתף:
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.
 • LaHaHeL

  גולן טלקום כבר חושים רבים נתנה חבילות חו״ל הכי טובות ומשתלמות. לדוגמא, מי שמנוי למסלול של 100 ש״ח מקבל 6 ג׳יגה בחו״ל ועוד שיחות נכנסות ויוצאת לארץ ללא הבגבלה – בלי תשלום נוסף.

 • פאנבוי

  למה גולן טלקום לא נכללת בהשוואה הזו?

  • Dovi20

   מה לעשות שגולן הכי זולים בשימוש בחול.. וכאן זה פירסומת לפרטנר..

 • shimon

  עזבו אותכם מהשטויות האלה
  היום בכל מדינה שמגיעים אליה ניתן לרכוש DATA-SIM בפחות ממאה שקל.
  מה שקורה היום עם החבילות הסלולר לחו"ל זה פשוט שחיטה.
  תקנו FATA-SIM בחו"ל ותחסכו את היתרה לדברים אחרים