אם הטכנולוגיה נמצאת בכיס, בבית ואפילו על הזרוע שלנו, למה שלא תהיה ברכב שלנו? ה-Parrot RNB6 היא מערכת מולטימדיה שמריצה גם את Android Auto וגם את Apple CarPlay, ומתיימרת להכנס לשוק חדש משל עצמה – שם המערכות המתקדמות לא מוכרות את הרכבים, אלא את עצמן.

מערכת ה-Parrot RNB6 מבוססת על מערכת האנדרואיד בגרסה 5.0, מגיעה עם מסך מגע בגודל של 7 אינץ׳ ויכולה לשמש גם כטאבלט רגיל – אך לא בשביל זה נקנה אותו. למעשה, בעזרת חיבור 2-DIN סטנדרטי ניתן להפוך גם את הרכב המיושן לרכב חכם באמצעות ה-Parrot RNB6. העובדה שה-Parrot RNB6 מריץ גם את Android Auto וגם את CarPlay, הופכת אותו לשימושי עבור מחזיקי אייפון או מכשירי אנדרואיד.

באמצעות חיבור בלוטות׳ לרכב, נוכל לבצע שיחות ולהאזין למוזיקה מהמכשיר, וה-Parrot RNB6 אף יוכל להציג נתונים טכניים על הרכב, כגון לחץ אוויר בצמיגים, נתוני מנוע, צריכת דלק ועוד נתונים בזמן אמת.

המערכת תעבוד על רכב ששוחר לפני 1996 בארצות הברית ותושק איי שם בשנת 2015, אם כי מחירה וכן תאריך השקה מדוייק טרם נמסרו.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • אור

  למה צריך rg45 ברכב?

 • מיקי

  האם ניתן לגלוש במערכת הזו? האם ניתן להוריד אפליקציות
  מהפליי ואו מהמרקט? מה עם יוטיוב?

  • Rafi Eliaev

   אני מאמין שכן. ניתן יהיה לחבר את הטלפון למערכת כמודם סלולרי ולגלוש ב-wifi. אם תשים לב, בסרטון מופיעים סמלים של wifi ו-lte…

   משהו שלא הבנתי זה איפה נמצאים כל הכניסות והחיבורים(hdmi, usb…) של המערכת??

   דבר כזה יעלה ככל הנראה בין 5-10 אלף שקל ואולי אף יותר…

   • עמי

    דווקא אין סיבה למחיר כל כך גבוה. רק אם לא יצוצו מתחרים.
    סה"כ טבאלט שצירפו אליו עוד מספרים אלמנטים חומרתיים ותוכנתיים.

 • גדי

  אחרי 1996.
  לדעתי זה בגלל החיבור למחשב מנוע ברכבים משנה זו ואילך.
  הקטע של החיבור למחשב רכב מזכיר את אנג'י שעלה לא מזמן לכותרות
  http://engie.co.il/