על התראות ה'היילו' (Halo) שהם חלק מהרום של קבוצת 'פרנואיד אנדרואיד' כבר כתבנו בעבר וקיווינו שהמפתחים יביאו את האפשרות המרשימה גם לגרסאות רום אחרות, נראה כי הבקשה שלנו נענתה שכן קבוצת הפיתוח הופכת את 'היילו' לפרויקט קוד פתוח.

לאלו שלא מכירים את 'היילו' נזכיר כי מדובר בשיפור למערכת ההתראות הרגילה של אנדרואיד, אשר מציגה התראות בתוך עיגול על המסך אשר "צף" מעל מערכת ההפעלה והיישום שפועל כרגע – אשר נולד בהשראת ה"ראשים הצפים" (Chat Heads) של יישום ההודעות של פייסבוק. בניגוד לזה של פייסבוק 'היילו' מתממשק למערכת ההתראות של מערכת ההפעלה ובעצם מציג התראה מכל יישום ולא דורש ממפתחים הכנה מוקדמת או הטמעה של הפתרון.

אפשרות ההתראות הזו הייתה עד כה בלעדית לקבוצת הפיתוח רום 'פרנואיד אנדרואיד' אך בחשבון הגוגל פלוס הכריזה הקבוצה כי הפרויקט הופך לקוד פתוח, מה שאומר שכל מפתח יכול לשלב אותו בגרסת הרום שלו. חברי הקבוצה מציינים כי למרות שהפרויקט לא נמצא בגירסה סופית הוא מספיק יציב על-מנת לשחרר אותו למפתחים נוספים. בגרסאות עתידיות מבטיחים חברי הקבוצה להכניס תמיכה ראויה במחשבי-לוח ובממשק ה'פיי' (PIE) אשר מציג את כפתורי הניווט באמצעות החלקה מקצה המסך.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.