במסגרת תערוכת CES 2013 המתקיימת בלאס ווגאס חשפה חברת פנסוניק דגם חדש של מחשב הלוח (טאבלט) מדגם FZ-G1 מצטרף לסדרת ה-Toughpad.

ה-G1 הינו טאבלט מוקשח דק וקל משקל (כ – 1 ק"ג) מבוסס מערכת הפעלה Windows 8 (יכולת שינמוך ל – Windows 7), בעל מסך בגודל 10.1” ועוצמת הארה גבוהה אשר מאפשרת קריאה באור שמש. המעבד המותקן בטאבלט מסוג Intel Core i5 vPro ,זיכרון RAM בנפח של 8GB- 4 ומרחב איחסון בנפח של 128-256GB. ל-G1 יש סוללה אשר מספקת כ-8 שעות עבודה עם אפשרות החלפה על ידי המשתמש.

ה – G1 עומד בתנאי סביבה צבאיים מחמירים (MIL-STD-810G) ובהם נפילות, הרעדות, טמפרטורות קיצון וכן בל עמידות גבוהה למים ולאבק (IP65). הממשקים כוללים USB 3.0, HDMI, GPS מובנה, קורא ברקוד, סריאל, אטרנט וקורא כרטיסי זיכרון. תקשורת אלחוטית: Wi-Fi, Bluetooth ואופציה למודם סלולרי דור שלישי או דור רביעי (LTE).

באותו אירוע נחשף גם ה – Toughpad FZ-B1 המבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד 4.0 והינו בעל צג בגודל 7 אינץ בלבד זאת לצד ה – ToughPad A1 שהוכרז במהלך 2012 המבוסס אנדרואיד 4.0 והינו בעל צג בגודל 10.1 אינץ.
"סדרת ה – ToughPad מהווה חלק ממשפחת ה – ToughBook רבת המוניטין של פנסוניק הכוללת מגוון רחב של מחשבים ניידים ברמות הקשחה שונות לשימושים תעשייתיים וצבאיים. חברת CTI פתרונות בינלאומיים משווקת בישראל את כלל מחשבי פנסוניק ממשפחת ה – ToughBook ובהם גם את סדרת הטאבלטים החדשה", אומר אהוד (אודי) קאוף, סגן נשיא בחברת CTI פתרונות בינלאומיים.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.