משתמשי OnePlus 2 זכו אמנם לרכוש מכשיר בעלות נמוכה יחסית לצד חומרה חזקה, אך לבעיות התוכנה שצצו לאחר מכן אף אחד לא הכין אותם: החל מתקיעות רבות, קפיאה של המכשיר, חוסר תגובה של כפתור הבית ועוד. רוב התקלות הגיעו בעדכון הקודם, OxygenOS 2.2.0, אבל קשה לומר כי הגרסאות עד כה היו חפות מתקלות.

כעת החברה הודיעה על שחרור של עדכון OxygenOS 2.2.1, אשר מבטיח לפתור את רוב התקלות שחוו המשתמשים ובאגים שונים ברום המערכת. מלבד זאת יש גם כמה שיפורים כמו תמיכה בפורמט RAW בעת השימוש במצלמה, שיפור בתאימות התקנים עם קישוריות ה-Bluetooth, שדרוגי אבטחה האחרונים של גוגל לחודש פברואר, עדכון למערכת ההודעות (GMS 3.0) ועוד.

העדכון נשאר בגרסת ה'מרשמלו' ויופץ בהדרגה לכלל המשתמשים העובדים עם הרום הבינלאומי, כולל מי שרכש כאן בישראל והוא יוצע דרך מנגנון העדכונים האוטומטיים (OTA) הנמצא בהגדרות המערכת. מי שמעדכן, לפי הגולשים בפורום של OnePlus, מומלץ מאוד למחוק את המכשיר לאחר העדכון.

שתף:

OnePlus 2

ה-OnePlus 2 הוכרז ביולי 2015, והוא מצויד במסך 5.5 אינץ' Full HD, יפעל על שבב Snapdragon 810 משודרג, זיכרון עבודה של 4/3GB RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 3,300mAh. המחיר נותר נמוך ועומד על 329 דולר לגרסת 16GB ו-390 דולר לגרסת 64GB.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.