רום ה-CyanogenMod ממשיך לגדול: הערב פרסמה החברה כי למעלה מ-10 מיליון מכשירי אנדרואיד בעולם מריצים גרסה מותאמת של CyanogenMod, הרום הפופולרי ביותר בעולם האנדרואיד.

מדובר במספר עצום של התקנות, בספירה הנמדדת על פי מכשירים בפועל (לא משתמשים) המריצים את אחת מהגרסאות הרבות של הרום. יתרה מכך, מדובר במכשירים שהיו פעילים לפחות ב-90 יום האחרונים. מנתונים שפורסמו עולה כי הגרסה הפופולרית הביותר היא Jelly Bean עם למעלה מ-1.15 מיליון התקנות (CM 10.1) כשלאחריה בסדר יורד תתי הגרסאות של JB (ה-10.2, ו-10). המכשיר הפופולרי ביותר הוא ה-Galaxy S עם כחצי מיליון מכשירים פעילים ברחבי העולם כשלאחריו ה-Galaxy S2 עם כ-493,926 ו-S3 עם 458,070 מכשירים פעילים. באופן לא מפתיע, מכשיר הנקסוס הראשון ברשימה הוא רק במקום ה-8 וזהו ה-Galaxy Nexus.

חדשות אלה מגיעות זמן קצר לאחר ההשקה המתכוננת השבוע של Oppo N1, מכשיר הראשון אשר נושא את רום ה-CyanogenMod למכירה מסחרית ללקוחות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.