מיקרוסופט הסירה הבוקר את סטטוס ה-preview משירות המייל החדש שלה, Outlook.com, והודיעה כי הוא כבר אינו מוגדר כגרסת בטא ניסיונית. זאת פחות משבעה חודשים בלבד לאחר השקתו הראשונית ב-31 ביולי 2012. החברה טוענת כי במהלך החודשים הללו כבר צבר השירות 60 מיליון משתמשים, מהם שליש שעברו אליו משירות ה-Gmail של גוגל, שהוגדר כגרסת ניסיון במשך לא פחות מ-5 שנים.

דהארמש מהטה (Dharmesh Mehta), מנהל בכיר ב-Outlook.com, אמר ל-The Verge כי עתה מתכוונת החברה לצאת בקמפיין פרסום רחב לשירות החדש, שיהיה רחב בהרבה מקמפיין Scroogled שהיא מנהלת נגד ג'ימייל, ולהתחיל להעביר אליו את כל מאות מיליוני משתמשי Hotmail. השבוע תחל מיקרוסופט לשדר בטלוויזיה האמריקאית את הפרסומות שלפנינו, ובקרוב תרחיב את קמפיין הפרסום למדינות נוספות. במקביל, אמר מהטה, תשלח החברה למשתמשי הוטמייל הודעות המזמינות אותם לעבור עם הכתובות הישנות וכל המיילים שצברו במהלך השנים לשירות החדש, ועד הקיץ מתכוונת החברה להעביר ל-Outlook.com את אחרוני משתמשי הוטמייל ולסגור את השירות. הוא ציין כי עד כה נצברו בהוטמייל 150 מיליון ג'יגה-בייטים של מידע מתיבות מייל.

אך לא כל המאמצים מרוכזים בפרסום ובשכנוע לקוחות: מהטי הבטיח גם שיפורים חדשים לשירות, שיתחילו בימים הקרובים עם שילוב של יכולות צ'ט שיחות וידאו דרך סקייפ ושדרוג לממשק לוח השנה. בהמשך תוציא החברה גם אפליקציה חדשה לאנדרואיד, שמשתמשיה נאלצו עד היום להסתפק באפליקציה מיושנת בעלת ממשק מימי אנדרואיד 2.2. (מקור)