ה-K7000 של אוקיטל (Oukitl) אמור להגיע בקרוב לשוק, וכפי שניתן להבין יהיה מדובר במכשיר שיציע סוללה בנפח עבודה של 7,000 מילי-אמפר/שעה. כמו הטלפונים הקודמים של החברה שבדקנו, כולל ה-K6000 pro, הנקודה העיקרית של המכשיר אמורה להיות זמן העבודה שלו. עם זאת, הפעם, נראה שבחברה החליטו להשקיע קצת גם בעיצוב.

בתמונות שהחברה עצמה שיחררה אפשר לראות שהפעם המכשירים יהיו בצבע לבן מקדימה ומאחור, אך הפס המקיף את המכשיר יהיה בצבעים מתכתיים, כשבינתיים החברה מסרה על שמפניה ועל ורוד-זהב, אחד הצבעים המוצלחים שיש. בנוסף, עובי המסגרת יהיה 4 מ"מ בלבד, למרות שכמובן המכשיר יהיה עבה הרבה יותר. זה אומר ככל הנראה בטן מעט עגלגלה.

עוד דבר מעניין הוא שככל הנראה המכשיר יגיע עם כפתור בית עגלגל, אבל יכול להיות שההיבט הזה עוד ישתנה. מחבר ה-USB ימשיך להיות בגרסה הישנה של 2.0, כפי שאפשר לראות.

ממה שידוע עד עכשיו, לגודל הסוללה, המסך יבהיה בגודל של 5 אינץ' ברזולוציית 720p והו יגיע עם אנדרואיד מרשמלו מייד מהקופסה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.