ההשקה בפועל של K10000 Max, הטלפון הקשיח עתיר הסוללה של אוקיטל (Oukitel), הולכת ומתקרבת גם אם עדיין לא נקבעה סופית. כפי שכבר כתבנו, כל מי שמתחבר לחדשות אודות הטלפון באתר של החברה ונרשם כמנוי יוכל לקבל את המכשיר, שאמור לעלות 249.99 דולרים, בהנחה של 50 דולרים, כשכמה וכמה מהמנויים אף יזכרו להנחה של 50%.

בינתיים עושה החברה מאמצים רבים להוכיח שהטלפון שלה עמיד במיוחד, בהתאם לתקן IP68, על כל 5.5 האינץ' שלו ועל כך סוללת ה-10,000 מילי-אמפר/שעה.

החברה שחררה לפני כמה שבועות סרטון שמראה איך הטלפון יודע לשחות עם דגים, ואפילו לצאת בשלום מרחצה בתוך בטון נוזלי, אבל היא החליטה שזה לא מספיק. היא שחררה סרטון נוסף שמראה התעללות נוספת, כשהפעם מדובר בצבע לקירות שמבוסס על מים. למה דווקא החומר הזה? כי לפי החברה הוא אפילו יותר דליל מחומרים אחרים, כך שהחלקיקים שלו מאוד קטנים והוא יכול לחדור דרך כל חור שאפשר.

אז מכניסים את הטלפון לתוך צבע אחד, מוציאים אותו אחר כמה דקות, ושופכים עליו עוד צבע, וכך למשך קצת יותר מ-30 דקות. אתם כבר יודעים מה התוצאה הסופית. דרך אגב, הסרטון החדש מכיל תקציר של הסרטון הקודם.

אז אם אתם רוצים, תוכלו להירשם כאן. בקרוב הוא יחל להימכר באתרים הסינים.

 

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.