חברת אוקיטל (Oukitel) המוכרת לנו מהטלפון העמידים ובעלי הסוללות הגדולות, השיקה שעון חכם חדש, Okitel A58, ממשיכו של דגם A28 שהוצג בשנה שעברה וגם הפעם מדובר בשעון בעל תג מחיר נמוך במיוחד.

למרות כי הוא לא מבוסס על מערכת האנדרואיד, Okitel A58 מציע מגוון של תכונות הזהות לאלה של השעונים היקרים. כך ניתן לקבל את כל ההתראות מהטלפון החכם שלנו כמו הודעות פייסבוק, וואטסאפ ועוד, לסנכרן את אנשי הקשר שלנו לשעון וגם לבצע חיוג מרחוק. הוא גם תומך בהפעלת העוזרת הווירטואלית סירי (iOS) או Google Now (באנדרואיד), יש לו מד דופק המסוגל גם למדוד את הדופק בקצבי זמן קבועים ולהתריע על שינויים קיצוניים.

לשעון מסגרת מתכתית עם מסך מרובע 1.6 אינץ’ מסוג IPS ברזולוציה 256 על 320 פיקסלים עם זכוכית ספיר חזקה ואיכותית. הוא פועל על שבב MTK2502 ומכיל זיכרון בסיסי של 64 מגה-בייט. הוא חסין למים ואבק כך שניתן להיכנס איתו לים או לבריכה ותומך במערכות הפעלה אנדרואיד 4.4 ומעלה או iOS 7 ומעלה.

תכונות נוספות מאפשרות לו להפעיל את המצלמה של הטלפון החכם מרחוק, לאתר את הטלפון שלנו באמצעות צפצוף דרך האפליקציה והוא מבצע מעקב אחר פעילות ספורטיבית ומעקב אחר הרגלי השינה. יש לציין כי לשעון אין תמיכה בשפה העברית.

מחירו עומד על 45 דולר, שהם כ-170 שקל במכירה מוקדמת באתר GearBest.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.