רונלייט, יבואנית המכשירי הניידים של LG בישראל הודיעה כי מכשיר ה-Optimus G Pro, יחל להימכר בארץ בתחילת חודש אוגוסט. מכשיר הדגל של החברה שייך לקטגוריית הפאבלטים – המכשירים בעלי המסך המגודל וצפוי להתחרות "ראש-בראש" ב-Galaxy Note 2 של סמסונג.

בדומה למכשיר של סמסונג, ה-Optimus G Pro מצוייד במסך גדול בגודל 5.5-אינצ', אך בעל מסך באחבנה גבוהה של 1920×1080 אשר מגיע לצפיפות של 400ppi לערך, הפאנל של המסך הוא מסוג IPS+ אשר מציע בהירות גבוהה אשר תאפשר לו להיות קריא גם בזוויות חדות וגם תחת אור שמש ישיר. זיו קוריצקי, סמנכ"ל השיווק של LG בישראל מציין "ה-G pro Optimus של LG מציב רף חדש בקטגוריית הסמארטפונים בעלי מסך הגדול מ-5 אינץ'. מדובר בקטגוריה שתופסת תאוצה אצל צרכנים בכל העולם אשר אינם מעוניינים לרכוש גם סמארטפון וגם טאבלט… אנו ב-LG מאמינים שה-G pro Optimus יכבוש גם את הקהל הישראלי".

מעבר למסך הגדול, מפרט המכשיר כולל: מעבד מרובע ליבה מדגם Sanpdragon 600 במהירות 1.7GHz, זיכרון RAM בנפח 2GB, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 32GB אשר ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון microSD, מצלמה אחורית באבחנה של 13 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית באבחנה של 2.1 מגה-פיקסל. מעבר לכך כולל המכשיר סוללה הניתנת להחלפה בעלת קיבולת של 3,140mAh וקישוריות דור-רביעי.

המכשיר מגיע כשהוא מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.1.2 בעברית מלאה אשר כוללת את הממשק של LG אשר מאפשר בין היתר: מחוון ה-QSlide אשר מאפשר להפעיל שני יישומים במקביל בתצוגה שקופה למחצה אחד על-גבי השני, האפשרות לצלם ווידאו או תמונות סטיל מהצלמה הקדמית והאחורית בו-זמנית, אפשרות ה'ווידאו החכם' אשר עוצר כאשר המשתמש לא מביט על המסך ועוד. מחיר המכשיר על-פי היבואן יעמוד על 3,199 שקלים והוא יוצע למכירה בצבעי שחור או לבן.

וידאו: Optimus G Pro בתערוכה בברצלונה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.