חברת אופו, (oppo) מודיעה היום באופן רשמי על הכרזתו של מכשיר ה-R819 . המכשיר החדש הוא לא אחד ממכשירי הקצה, אלא מכשיר ביניים ובשונה מאחיו הגדול ה-oppo find 5, הוא מציע מפרט מעט יותר צנוע אבל עם טוויסט.

גולת הכותרת של R819, הוא ממשקו או יותר נכון ממשקיו. המכשיר מגיע עם ממשק של החברה, שזהו ממשק יותר צבעוני עם תוספות נכבדות לממשק האנדרואיד המקורי. אבל בנוסף, המכשיר כולל גם את ממשק הונילה, הממשק המקורי והנקי של האנדרואיד המגיע גם עם סדרת מכשירי הנקסוס.
זהו פתרון נוח ללא מעט משתמשים שהיו מעדיפים את הממשק הנקי ללא שום תוספות של החברה, בין הממשקים ניתן יהיה לעבור בהליך שנקרא sideloading, שעל פי החברה אמור להיות פשוט לביצוע.

מפרט המכשיר כולל בין היתר מסך 4.7" IPS באיכות HD 720p, תמיכה בסים כפול (dual-SIM), מצלמת 8 מגה פיקסל עם חיישן ה-Exmor של סוני ופלאש LED. עוד כולל המכשיר מעבד מרובע ליבות של חברת MediaTek, זיכרון 1GB RAM ו-16GB זיכרון פנימי וסוללת 2000mAh. את כל זה החברה הצליחה לדחוס לעובי של 7.3 מ"מ ולמשקל של 110 גרם בלבד.

חברת אופו מסרה שמכשיר זה יהיה זמין בספטמבר במחיר של 349$ ובניגוד למכשירים אחרים של החברה, מכשיר זה יהיה זמין לא רק בסין אלא גם בארצות הברית.

כתב: להב אבנר