בשבוע שעבר, באופן טבעי לחלוטין וכמצופה, תפסה ההשקה של ה-Galaxy Note 5 וה-Galaxy S6 Edge בניו יורק את מרב תשומת הלב. זה כמובן מה שסמסונג ביקשה לעשות. במקום שהיא תציג את המכשירים החדשים שלה ב-IFA רק כדי לאבד את תשומת הלב הציבורית כמה ימים לאחר מכן למכשירים החדשים של אפל, עכשיו יש לה לפחות שבועיים של זמן יחסית פנוי, לפחות מהכרזות של יריבתה הגדולה בשוק הטלפונים.

אני בטוח שרבים מכם עקבו אחר ההכרזה באופן ישיר, אם ישירות אחר השידור של סמסונג עצמם או אחרי הדיווח בבלוג החי שלנו, ואני חושב שההרגשה שהייתה לי בסיום השידור די משותפת ללא מעטים מהם: היה קצת משעמם.

כאיש טכני רציתי לקבל יותר פרטים, ומה שקיבלתי זה שיעור היסטוריה על תולדות ה-Note, וכמה סמסונג ידעה לחזות את העתיד כשהמציאה את תחום הפאבלטים, בנאומים שהשיא שלהם נדמה היה הנה עשינו גב קעור והנה הצלחנו לצמצם עוד חצי מילימטר בעובי.

זה לא אשמתם של המכשירים אלא אשמתם של המציגים. לעיתים זה היה נראה יותר כמו כנס בענייני IT כאלה או אחרים מאשר הצגה של מכשירים חדשים, כשבמקום לתת למכשירים לדבר, נתנו לאנשים שמנהלים לקשקש עוד ועוד ועוד.

אני, באופן אישי, ציפיתי ליותר.

הטור השבוע פורסם לראשונה בסיכום השבועי שלנו הנשלח במייל עם כל החדשות החמות של השבוע. עוד לא נרשמתם? זו ההזדמנות שלכם. לחצו כאן, מעדיפים עדכון יומי? הקליקו כאן.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • Avi Ashkenazi

  The best show was in galaxy S3

  • חתול תעלול

   ממש לא, ה-Galaxy S3 הציג את העליה הקטנה ביותר בביצועים לעומת מכשיר הדגל שקדם לו, ה-Galaxy S2. וזאת בהתייחס לכל סדרת ה-Galaxy ועל כל מכשיריה.

 • חתול תעלול

  סמסונג מובייל ללא ספק צריכה ארגון מחדש. שלושה סדרות של טלפונים ניידים ושלושה לטאבלטים- לדעתי זה מספיק, שינוי עיצובי בהול למכשיריה לפני שיהיה מאוחר מידי וחזרה להוביל את השוק מבחינה טכנולוגית. יש להם את הכסף לזה, צריך רק ניהול נכון, שקול ולא בזבזני.

  • חתול תעלול

   לגבי הסדרות:
   סדרת Ultra Premium לסמארטפונים חזקים, מרשימים ויקרים. סדרה שתכלול בה את מותגי סדרת ה-Note וה-S.
   סדרה לשוק בינוני (כתחליף לסדרת ה-A) שתכלול בה פאבלטים וסמארטפונים במחירים נמוכים יותר ובעל איכות טובה.
   וסדרה לשוק הנמוך, מעין פרויקט Android One משלהם.

 • Camilla

  סמסונג הפסיקה לתת שואו לאחר יציאת הנוט 4.

  • חתול תעלול

   סמסונג הפסיקה לתת שואו אחרי ימי ה-Galaxy S4. להוסיף מסגרת מתכתית למכשיר ולהעניק לו ביצועי זיכרון גרועים, זה לא נקרא לתת שואו.

 • nos

  צפינו לתיקונים, סמסונג תעורר עם חור ענק בתקציב 0 קונים, זה לא השם זה חוסר הענות לרצון הצרכן שמשלם

 • ליאור חביאשווילי

  תגידו מישהו יודע מתי יצא עדכון לסדרת הA?

 • פעם אחרונה שסמסונג נתנה שואו זה הסתיים במחזמר
  Be careful what you wish for…