לא נוכל לדמיין מכשיר סלולרי ללא דפדפן מובנה, אז וודאי שבשעון העצמאי של סמסונג, ה-Gear S לא ייתכן שלא נוכל לגלוש באינטרנט, נכון? גם באופרה (Opera), מפתחת הדפדפן המפורסם שעל שמה, חושבת ככה והיא הראשונה להציג גרסה מותאמת משלה למערכת ה-Tizen שמפעילה את השעון החדש של סמסונג.

ה-Opera Mini שהוצג היום, הוא דפדפן הזמין להורדה למשתמשי השעון של סמסונג, ומותאם לגודלו של המסך הקטן. הוא מציג את המראה המוכר הכולל לשוניות, חיוג מהיר, מועדפים, חיפוש משורת המשימות וכן את טכנולוגיית דחיסת האתרים של החברה המספקת גלישה מהירה יותר הצורכת פחות נתוני סלולר. “אנחנו מתרגשים ש-Opera Mini יהיה הדפדפן הראשון עבור משתמשי ה-Samsung Galaxy Gear S”, אמר מנכ”ל החברה לארס בויילסן והוסיף: “זוהי חוויה חדשה למשתמשי השעון החכם של סמסונג”.

הדפדפן זמין כבר עכשיו להורדה דרך חנות ה-Samsung Apps עבור משתמשי ה-Gear S, אולם בהתחשב בעובדה שהשעון עדיין לא נמכר, אנחנו לא בונים על הסתערות הקהל.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.