למרות שכבר עברו יותר משלושה חודשים מאז הכריזה מיקרוסופט (Microsoft) באופן רשמי על העדכון השלישי למערכת ההפעלה Windows Phone 8, רק 15% מהמכשירים המריצים אותה עדכנו ל-GDR3. כך עולה מציוץ שפורסם בטוויטר (Twitter) לגבי סקר של חברת AdDuplex שעומד להתפרסם בכל יום כעת. מדובר בחברה שעיסוקה העיקרי הוא לספק פלטפורמת פרסום הדדית ליוצרי תכנים ויישומים במטרה לקדם את Windows Phone 8 ואת היישומים שלו. חברה זו מפרסמת בדרך קבע נתונים רבים ותובנות אודות סביבת העבודה של Windows Phone 8 ולגבי המכשירים המובילים בתחום הזה.

כך או כך, העדכון השלישי, שאפשר בין השאר לראשונה להשתמש ב-Windows Phone 8 במכשירים שהמערכת על שבב שלהם כוללת ארבע ליבות עיבוד ותצוגות של 1080p ומעלה, לצד שיפורים בזמן העבודה של הסוללה ובחוויית השימוש ברשת, לא ממש מתקדם. במיקרוסופט אמנם אמרו שמדובר בעדכון 'מתגלגל', אך לאחר 3 חודשים ניתן היה לצפות שיותר משתמשים יזכו לקבל אותו, גם אם המכשיר שלהם לא תומך בתצורות החומרה הגבוהות שהוא מאפשר.

למעשה, הטלפון היחיד שנמצא כיום בשוק ויכול לנצל לחלוטין את היכולות של GDR3 הוא ה-Lumia 1520, במיוחד לאור העובדה שנוקיה עצמה, כחלק מהשדרוג הכללי של GDR3, הוסיפה גם שיפורי ביצועים למצלמה.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • david

  תקיעות ב אנדרואיד יש רק בגלקסי ומדבר אחד שהיה לו גלקסי 2 מהיום שיצא ו הוא היה נתקע אז החלפתי אחרי שנה לגלקסי שלוש ו הוא גם היה נתקע וכל זה בגלל הטאצוייז אז החלפתי לנקסוס 5 ו הוא אחד המהירים לא רק בגלל המפרט בגלל המערכת ההפעלה הנקייה ויש עידכונים מהירים

 • שי

  לא יודע מה איתך אבל לי יש אנדרואיד במכשיר htc one x
  והוא עובד לי חלק כמו ישבן של תינוק…חחח
  אתה לא מבין כמה אני מבסוט על המכשיר שלי.. .רק הבעיה היא הסוללה… חייב למצוא פיתרון

 • אבי

  כנראה שלא הבנת במה מדובר,הכתבה היא על wp8 לסמארטפון ולא מערכת הפעלה של מחשבים.ודרך אגב אני משתמש ב-wp8 והיא עובדת מצויין בלי תקיעות כמו באנדרויד.

 • מע. W8 לידידותי למשתמש. כבדה, ולגבי "אריחים" רעיון של אדם פרימיטיבי! מיום ראשון, שיצא את w8 כולל לא
  השתמשתי במסך החדש! הכי טובה הייתה XP !!!