למרות בעיות באספקה של המכשיר, ה-OnePlus One היה הצלחה אדירה, והוכיח לכולם שאפשר להביא לשוק מכשיר עם ביצועים מעולים במחיר של מכשיר ביניים. אבל, השאלה הגדולה היא האם החברה מסוגלת לשמר את המוניטין שיצרה לעצמה ולהמשיך את הבאזז גם בסבב הבא?

באתר השאלות Reddit Ask My (Almost) Anything (או AMAA בקיצור), קארל פאי (Carl Pei), אחד ממייסדי החברה, ודוויד אס. (.David S) מ-OnePlus שפכו קצת אור על מכשיר הדגל הבא של החברה.

יותר מאשר לחשוף מה כן יהיה במכשיר, החליטו השניים לחשוף דווקא מה לא יהיה בו: טעינה אלחוטית, סוללה נשלפת, וחריץ להרחבת הזכרון. המכשיר הבא גם לא יכלול גימיקים כגון מסכים קעורים וכדומה. מה כן? הוא יהיה "מכשיר שונה עם מחיר שונה", אולי כדי לרמוז שהפעם המחיר יהיה קצת גבוה יותר. כאשר נשאלו אם המכשיר הבא יכלול את שבב ה-Snapdragon 810, הם השיבו שאינם יכולים לענות על השאלה מבלי לפגוע בספקית השבבים. הם הבטיחו שהשבב לא יהיה של מדיה-טק (MediaTek), מה שמשאיר רק את שבבי ה-Exynos במשוואה.

ה-OnePlus Two יגיע כנראה עם מערכת ההפעלה החדשה פרי פיתוחה של החברה, OxygenOS בגרסת ה-Lollipop, אשר תהיה זמינה למשתמשי ה-OnePlus One, אמנם באיחור בשל בעיות הפצה מול Cyanogen. הגרסה שעליו מתבססת המערכת היא 5.0.2, ולא על 5.1. בקשר לשאלה האם מערכת ההפעלה תהיה מופצת בקוד פתוח, החברה לא ענתה באופן ישיר, אך אמרה שיש לה משהו שישמח את הלקוחות.

מזל"ט One
למרות הציפייה ל-OnePlus One, נראה שההפתעה הגדולה תבוא דווקא בדמות מכשיר אחר. בחברה משגרים בשבועות האחרונים מספר טיזרים תחת ההאשטאג OneGameChanger, ובעדכון האחרון נראה זוג ידיים אוחזות בבקר דמיוני. בתעשייה העריכו כי למוצר יהיה קשר לעולם הגיימינג, אם כי נראה שה-OnePlus DR-1 שייחשף בקרוב הוא לא אחר מאשר מזל"ט (Drone) עם מצלמה, כשזה שייתן תחרות בתחום.

נראה שלחברת OnePlus תהיה שנה עמוסה עם לוח זמנים צפוף, כאשר ההשקה של ה-OnePlus Two, ואולי אפילו של המזל"ט המדובר, מתוכננת לרבעון השלישי של השנה ההולך ומתקרב.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • matan

  הירון הכי גדול של הone נגד הtwo הוא cyanogenmod בלעדיו הוא עדיין טלפון מצוין, אבל המוד הוא מה שהפך את הone לבחירה שלי מול lg או htc.

 • ariesjer

  לא ברור לי למה המכשיר ללא טעינה אלחוטית, זההחיסרון היחיד שלו מבחינתי.

 • לא

  ההפך, לטלפונים של 2010 הייתה סוללה נשלפת וכרטיס להרחבת זיכרון, והורידו אותם (וHTC החזירה עכשיו).

 • moni

  לא קונה יותר מוצרים של one plus
  יש לי את המכשיר, הוא מעולה, אך התמיכה מבחינת תוכנה ממש גרועה, החברה מבטיחה כל פעם תאריך חדש ושוב ושוב דחיה.
  ההבטחה האחרונה היתה ל 27.3 ושוב היה דחיה לתאריך לא ידוע.
  הסיבה היחידה שעברת מנקסוס ל opo זה היה ההבטחה לתמיכת תוכנה ללא פשרות, אך לצערי זה לא קרה.

  • DaviD

   ההבטחה ל CM12S הייתה ל 30 במרץ, כלומר יש לך עוד יום.
   ההבטחה למערכת ההפעלה החדשה שלהם, זאת שלא מותקנת על המכשירים ולא יצאה עדיין בכלל הייתה ל 27 במרץ, שכן יש עיכוב.
   אבל CYANOGENMOD 12S ייצא ככל הנראה מחר.

 • ארז

  בלי טעינה אלחוטית, בלי סוללה נשלפת, בלי כרטיס להרחבת זיכרון… אקיצר טלפון מ-2010

 • Negev Asaf

  הלוואי ויהיה בו את האקסינוס החדש… 😉