אחרי ההצלחה של מכשיר ה-OnePlus One והבאזז הגדול אשר הוא יצר ברשת (שהצליח להרשים גם אותנו בסקירה), החברה מתכננת להשיק בקרוב גם שעון חכם.

סרטוטים שנמסרו ל-BGR מראים כי ה-OneWatch יזכה לעיצוב קלאסי עם מסך מגע עגול מסוג OLED המוגן על ידי זכוכית ספיר (Sapphire). עוד נאמר כי גוף השעון יהיה מטיטניום, הרצועות מעור שבהם תומע גם הסוללה ויתמוך בהטענה אלחוטית בטכנולוגיית QI.

ה-OneWatch מזכיר במעט את ה-Moto360 של מוטורולה שהיא הראשונה לאמץ את המסך העגול מאשר המסך המרובע שאנו רואים כיום בשאר השעונים החכמים, ואולם לא נאמר מהי מערכת ההפעלה המריצה אותו, אם כי אנחנו מעריכים כי מדובר ב-Android Wear, אבל אצל הסינים הכל יכול להיות.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • מוטי

  אני גר בניו מארק ו השבוע קבלתי את המכשיר , הוא מעולה לעובד במהירות , יש בו מלא אפשריות לעיצוב עצמי לדוגמה אפשר שהכפתורים למטה יהיו על המסך עצמו או כפתורים פיזיים ועוד מלא דברים…

  הוא מפעיל android 4.4
  פלוס cyanegonmod. ומגיע כבר rooted. קודם לכן היה לי nexus 5 וה one פלוג הרבה יותר מוצלח ובפרט שמגיע עם 3gb ram ו 64gb drive במחיר של רק $350.

 • רן שוסטרמן

  אין ספק שהחברה הזאת הולכת ישירות לליגה של הגדולים

  • קודם כל שלקוחות יקבלו את המכשירים שלהם ואז נוכל למתג אותם בליגה מסויימת. בושה של חברה עם התנהלות מבישה עוד יותר. עדיף לקנות מכשיר סיני זול על פניי שלהם כרגע והסיבה פשוטה – אתה לפחות בטוח שהוא יגיע לך ולא ייעלם\יישכח