פחות מחודש לאחר המכירה הפתוחה הראשונה, ה-OnePlus One מגיע שוב למכירה מוקדמת למשך שעה אחת בלבד. זה יקרה ב-17 לנובמבר, בין השעות 18:00 ל-19:00 לפי שעון ישראל.

ההזמנה מתבצעת דרך אתר החברה ישירות ועל הקונה לשלם עליה מראש. ברגע שהמכשיר זמין במלאי הוא יישלח לקונה בלי צורך להמתין. כפי שכבר ידוע, המכשיר אינו זמין למשלוח לישראל, לכן למעוניינים יש צורך להיעזר בחברת שילוח שונות מארה”ב וכן להוסיף את עלויות המיסים המקומיות על מחיר ה-300 דולרים עבור המכשיר בגרסת ה-16 גי’גה-בייט או 350 דולרים לגרסת 64 ג’יגה-בייט.

על פי הנתונים שחשפה החברה מוקדם יותר החודש, סך המכשירים שמכרה עומד על כ-500 אלף יחידות, כאשר היא מצפה לחצות את מיליון היחידות עד סוף השנה הנוכחית. הסיבה למספר הנמוך הוא הרצון של החברה לא לשמור מלאים כדי להקטין סיכונים בשל מחירו וכי כל מכשיר המיוצר יש מאחוריו הזמנה של לקוח.

בחברה אומרים כי מערכת ההזמנות שופרה וכי במעמד ההזמנה ניתן יהיה לרכוש אביזרים במחירים מוזלים.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • המבין

  חברים, המכשיר הנל נמכר באיביי ב450 $ ל64 ג׳יגה!!משלוח חינם( סינים)
  פשוט תקנו משם וגם יש ביטוח של איביי למקרה והלך לאיבוד!!!
  Win win situation

 • user30000z

  המכשיר הזה יותר רעש שיווקי מאשר מוצר למכירה .
  לא הייתי מחכה חודש למכשיר.

 • kw@

  לכתב:
  לא ברור אם נניח ירשמו בהרשמה המוקדמת יותר אנשים מהמלאי שיהיה קיים אז מי שלא יישאר לו מכשיר יצטרך להמתין שוב כמה חודשים ולא יוכל לקחת להתחרט ?

  • איתי מקמל

   מי שיצליח להירשם בשעה הזו, ישלח לו המכשיר בתוך כחודש להערכתי לכל היותר, כפי שהיה בפעם הקודמת.

   • kw@

    תודה רבה.