בפוסט שהעלה מנכ"ל יצרנית המכשירים הסינית, קארל פיי (Carl Pei), הוא הודיע על תוכניות החברה לשחרור גרסת האנדרואיד 6.0 'מרשמלו' לשלושת דגמי הטלפונים הקיימים הכולל את OnePlus הראשון והשני וגם את דגם הביניים OnePlus X.

המנכ"ל ציין כי למרות הציפיות, OnePlus הראשון והשני לא יקבלו את העדכון לפני הרבעון הראשון של 2016, כלומר לכל היותר תוך כחמישה חודשים. לגבי OnePlus X הוא ציין: "אנחנו עובדים קשה כדי להביא את עדכון ה'מרשמלו' במהרה למכשירים ונעדכן בלוח הזמנים המדיוק בשלב מאוחר יותר," כך שייתכן כי העדכון ל-X יגיע מוקדם יותר ואף אולי עד סוף השנה הנוכחית.

באופן מעניין, נאמר כי העדכון לאנדרואיד 6.0 עבור OnePlus הראשון הוא דווקא של Cyanogen OS ולא Oxygen OS פרי פיתוחה של החברה, בשל העובדה כי המכשיר נמכר לראשונה עם מערכת זו ולא הגרסה המותאמת החדשה, מה שאומר שהצוות של CM לא זנח לגמרי את העבודה על המכשיר והשיתוף פעולה עם OnePlus.

אמש שחררה החברה עדכון חדש ל-OP2 ו-OPX המוסיף מספר יכולות חדשות ותמיכה בצילום תמונות RAW באמצעות אפליקציות צד שלישי, שיפור בביצועים ותיקוני אבטחה שונים.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.