תמונות ראשונות שהודלפו לרשת חושפות את מכשיר הדגל החדש של היצרנית הסינית וואן-פלוס (OnePlus) שעתיד להיחשף בתקופת הזמן הקרובה.

בחברה כך נראה, בחרו לדלג על הספרה 4 שכן זהו מכשיר הדגל החמישי שלה ולכן הוא צפוי להיקרא OnePlus 5 (וואן-פלוס 5). בתמונות שהודלפו ניתן להבחין במערך הצילום הכפול בגבו, טרנד הקיים אצל מכשירים רבים כמו דגמי ה-Huawei P10 שהושקו בישראל וגם ה-Mi 6 שהוכרז לפני כשבועיים בידי שאומי (Xiaomi).

עוד חושפות התמונות כי המבנה החיצוני מזכיר את ה-OnePlus 3T וגם הוא יהיה בעל גוף אלומיניום ומסגרת מתכתית לצד פינות מעוגלות, אך קיים הבדל מרכזי והוא במיקום האנטנות. בעוד שבדגם הקודם הן מוקמו בגבו והשפיעו על עיצובו, הפעם הן אינן נראות לעין ובזאת זוכה המכשיר לעיצוב נקי וחלק יותר. יש לציין כי לא ברור האם התמונה אכן מקורית או שמא מדובר בזיוף.

במסגרת הדיווחים נאמר כי OnePlus 5 יציג את אותו מסך בגודל 5.5 אינץ'. השבב המותקן צפוי להיות Snapdragon 835 מתומן הליבות של קוואלקום (Qualcomm) כאשר זיכרון העבודה (RAM) יהיה בנפח 6 ג'יגה-בייט ונפח האחסון ינוע בין 64 ל-128 ג'יגה-בייט. המצלמה הקדמית צפויה להגיע עם חיישן 16 מגה-פיקסל, סוללה בנפח 3,000 מיליאמפר/שעה והוא יריץ את גרסת האנדרואיד (Android) האחרונה.

תאריך ההכרזה על המכשיר טרם ידוע, אך ישנן השערות לפיהן וואן-פלוס תערוך את החשיפה בחודשיים הקרובים. הוא יושק באופן הדרגתי בעולם וימצא את דרכו גם אלינו לישראל.