מכשיר ה-OnePlus 5 ייחשף מחר באירוע רשמי של וואן פלוס (OnePlus), אבל זה לא מטריד את המדליפים, או יש שיאמרו את החברה עצמה, לחשוף לנו עוד פרטים על המכשיר החדש שכבר נאמר עליו כמעט הכל.

מספר תמונות הספיקו להגיע לרשת ביממה האחרונה ובין היתר נחשפו הכיסויים שיהיו זמינים עם ההשקה. כך נראה כי גם הפעם החברה תישאר עם עיצובי העץ שכנראה אהודה על ידי המשתמשים, כמו גם טקסטורת קוולאר ואפור מחוספס. כן ניתן לראות כי בחלק העליון ישנו פתח גדול ורחב לזוג המצלמות.

התמונה הנוספת היא של אריזת המכשיר וממנה ניתן לקבל פרטים נוספים על ה-OnePlus 5, שאת רובם כבר ידענו. הפעם בחברה מתמקדים במצלמה, ובשל כך נכתב על האריזה "Dual Camera. Clearer Photos", אותו סלוגן שמלווה את כרזת האירוע. האריזה אגב, כמעט זהה לכל הדורות האחרונים של מכשיריה השונים.

אם כל זה לא מספיק, החברה שיתפה פעולה עם The Verge ונתנה להם סיור במרכז הפיתוח בשנזן שבסין וכמובן התרשמות ראשונה עם OnePlus 5. הם, על פי מגבלות שוודאי הכתיבו וואן פלוס, הציגו ודיברו על יכולות מערך הצילום הכפול. פרט לזה ועוד קצת דברי אהבה למותג, לא נחשף הרבה. מה שכן מעניין לראות הם אבי-הטיפוס שנבחנו על ידי החברה וחלקם הודלף לאורך התקופה האחרונה, מה שגרם לבלבול לגבי המראה הסופי.

לפי הפרטים שכבר נחשפו, OnePlus 5 יכלול את שבב Snapdragon 835, בדומה לקיים בגרסה האמריקאית של Galaxy S8. זיכרון עבודה צפוי להיות 6 ג'יגה-בייט בדומה לדגם הנוכחי, כמו גם מסך 5.5 אינץ', שלגביו השמועות טוענות כי החברה תעבור לפאנל OLED ברזולוציית 2K משודרגת. גם הסוללה תגדל במעט ל-3,600 מיליאמפר ותשמר את טכנולוגיית הטעינה המהירה Dash Charge.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.