קשה להתאפק? וואן פלוס (OnePlus) מוכרת בטיזרים שהיא מפיצה ברשת לקראת כל השקת מכשיר חדש, אבל הפעם היא החליטה לא להמתין להכרזה הרשמית וחושפת את תמונת OnePlus 5 החדש.

רק שלשום חשפה החברה על מועד ההכרזה הרשמי שייערך ב-20 ביוני וכבר אז היא רמזה על התמקדות במצלמה. בהודעה היום הזכירה שוב על מועד ההכרזה, ויחד עם זאת גם חשפה תמונה של גב המכשיר בו נראה בבירור כי OnePlus 5 יציע מערך מצלמות כפול. את ההודעה מלווה המשפט "מצלמה כפולה, תמונות ברורות יותר" (Dual Camera. Clearer Photos).

מבחינת העיצוב ניתן להבחין כי וואן פלוס בחרה ללכת על מסגרת קמורה מאוד בצבע שחור מט. יש שיאמרו כי העיצוב מזכיר למדי את הגימור של iPhone 7. תוסיפו לזה את התמונה שכבר הודלפה מוקדם יותר השבוע בו נראה ה-OnePlus 5 גם מקדימה לצד המפרט המלא (זו שלמעלה), העובדה כי הם פועלים עם מעבדות DxOMark לפיתוח המצלמה וקיבלנו כמעט את כל סודות אירוע ההכרזה הצפוי.

לפי הפרטים שכבר נחשפו, OnePlus 5 יכלול את שבב Snapdragon 835, בדומה לקיים בגרסה האמריקאית של Galaxy S8. זיכרון עבודה צפוי להיות 6 ג'יגה-בייט בדומה לדגם הנוכחי, כמו גם מסך 5.5 אינץ', שלגביו השמועות טוענות כי החברה תעבור לפאנל OLED ברזולוציית 2K משודרגת. גם הסוללה תגדל במעט ל-3,600 מיליאמפר ותשמר את טכנולוגיית הטעינה המהירה Dash Charge.

מחירו אגב, יישאר ככל הנראה ללא שינוי ויוצע ב-450 דולר, זאת גם לפי העובדה כי הוא מוצע בסכום דומה באתרים הסינים.