אצל OnePlus משחררים לחץ וכבר לאחר שהחברה מאפשרת לרכוש את מכשיר ה-OnePlus 2 ללא הזמנות, הגיע שלב השמועות על הדור הבא וברשת החלו לצוץ פרטים ראשוניים אודות ה-OnePlus 3, מכשיר הדגל של החברה הסינית הצעירה שצפוי להיות מושק בשנה הבאה.

על-פי התמונות שעלו לרשת, ניתן לראות עיצוב דומה אך עם שינוי קל ובסיסי עם מסגרת כסופה סביב או מסגרת שחורה ובמסגרת ניתן להבחין בזוג רמקולים קדמיים. בגב המכשיר ניתן להבחין במצלמה האחורית הנמצאת באותו מכלול מלבני, כמו במכשיר ה-OnePlus 2.

בכל הנוגע למפרט, על-פי upleaks המכשיר יצוייד במערכת על שבב (SoC) של Qualcomm מדגם Snapdragon 820 עם מעבד מרובע-ליבה בארכיטקטורה של 64-ביט. על-פי המקור OnePlus תשמור על אותו מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית Full-HD או 1920×1080 פיקסלים והוא יצויד בזיכרון עבודה (RAM) בנפח 4 ג׳יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 64 ג׳יגה-בייט ויהיה מבוסס על אנדרואיד בגרסה 6.0 עם מעטפת ה-Oxygen OS.

מעבר לכך אין פרטים נוספים, אך צפוי כי החברה תכריז על הדגם החדש באזור חודש יולי, כשנה לאחר ההכרזה על ה-OnePlus 2.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • RuR

  התמונה נראית לי מפוברקת.

 • Master yoda

  רפפפי תחדש לי..

 • נתנאל

  תודה 👍

 • נתנאל

  תיארת את איך שהוא ייראה וכל זה בלי איזה שהם תמונות או סרטונים שהודלפו, אתה יצירתי מאוד 😉
  לא ברצינות אבל, למה אין איזה שהם תמונות או סרטון שהודלפו ברשת, בכתבה הזו?

 • נתנאל

  נגמר לחברות הגדולות מה לחדש חוץ מהביצועים, שינויים מינימליים אחרים ואולי ה3D Touch חחחחח
  זהו נחרב העולם, אין יותר מה לחדש בעולם הזה…
  סתם. מאמין שבשנה הבאה אחת החברות עוד תפתיע ותייצר מכשיר עם עיצוב מקורי מדורות קודמים של אותה החברה ואולי עם חידוש או אפילו כמה שלא ראינו בדורות הקודמים או בכלל בשנה הבאה.