האם הייתם קונים מכשיר בלי לראות אותו לפני כן? כנראה שלא, אלא אם כן אתם אוהבים לחיות על הקצה. כזו היא כפי הנראה OnePlus, שכבר מציעה את מכשיר הדגל החדש שלה למכירה אונליין.

נראה כי היצרנית הסינית מצליחה לעורר גם הפעם באזז תקשורתי ולו בגלל טקטיקות השיווק שלה: בעוד כשלפני שנתיים העלתה פרסומת בה היא מציעה מהמשתמשים לנפץ את מכשיריהם על מנת לרכוש את המכשיר החדש, OnePlue One, בסכום של דולר אחד בודד, מציעה כעת היצרנית אתגר נוסף: רכישת המכשיר כבר עכשיו עוד לפני ההכרזה הרשמית שצפויה להתרחש רק ב-15 לחודש הנוכחי.

לקנות בלי לראות

באתר המכירה בסין שיעלה לאוויר בעוד כ-3 ימים (ב'), מאפשרת OnePlus ל-1,000 רוכשים ראשונים לרכוש את המכשיר החדש ולסמוך "על עיוור", כשבמקום תמונתו תתנוסס אריזה שחורה עלייה מוטבע המספר 3. בעוד כשהמחיר יעמוד באתר המכירה על כ-2999 יואן (כ-455 דולר, לא המחיר הסופי), צפויים הרוכשים לקבל את המכשיר החדש כבר ביום החשיפה, כלומר 15 ביוני והרבה לפני כולם. בנוסף, מציינת החברה כי אילו המכשיר החדש יעלה יותר מהסכום המדובר, יצטרכו הרוכשים להוסיף ובמקרה של מחיר נמוך יותר יקבלו זיכוי במקום, ומי שהתחרט לאחר הרכישה יוכל לקבל את כספו חזרה – אבל יום לפני ההכרזה הרשמית, כלומר ב-14 ביוני.

אף שהמכשיר נותר בגדר סוד כמוס, הספיקו לדלוף (כמעט) כל הפרטיים האפשריים: בנוסף למסך בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציית 1080p, על כוח העיבוד יהיה אחראי מעבד מתומן ליבות על בסיס ערכת השבבים Snapdrgon 820, זיכרון עבודה בנפח 4 ו-6 ג'יגה בהתאמה לנפחי האחסון בקיבולת 32 או 64 ג'יגה, סוללה בקיבולת 3000 מילי-אמפר/שעה ומצלמה ראשית באיכות 16 מגה-פיקסל.

שתף:

OnePlus 3

OnePlus 3 הוא הדגם השלישי של OnePlus שעבר לעיצוב מתכתי ודקיק. המכשיר פועל על שבב Snapdragon 820 מרובע הליבות, זיכרון פנימי של 6 ג'יגה-בייט, נפח אחסון של 64 ג'יגה-בייט לבחירה, מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p מסוג AMOLED, מצלמת 16 מגה פיקסל, שבב NFC וסוללת 3,000 מיליאמפר עם טעינה מהירה. הוא רץ על גרסת האנדרואיד 6.0.1.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.