אף שנותרו ימים בודדים חשיפתו של מכשיר הדגל החדש של היצרנית הסינית העולה, נראה כי כבר דלפו להם כל הפרטים המעניינים, שנראים הפעם כאמינים לחלוטין.

המדליף הסדרתי evleaks הצליח לשים את ידיו על מה שלטענתו הוא מכשיר הדגל הבא בסדרה של OnePlus, שלמען האמת נראה שונה מהותית מהדגמים הקודמים ודומה פלאים למכשירי אחרים. בעוד בדגם הקודם היה ניתן לפרק את גב המכשיר לצורך החלפת כיסוי, נראה כי OnePlus החליטה ללכת בעקבות היצרניות הגדולות ולבנות מכשיר במבנה מתכתי הבנוי כולו מקשה אחת.

לדברי evleaks, מסך המכשיר יוחלף למסך מסוג AMOLED, זאת בניגוד לדגמים הקודמים בסדרה שהתבססו על מסך בטכנולוגיית LCD. שינוי זה, ייתכן שהגיע בעקבות ירידת המחיר של מסכי ה-OLED הנחשבים כיום לזולים ממסכי ה-LCD.

לפי הדיווחים קודמים, OnePlus 3 יכלול מסך בגודל 5.5 ברזולוציית Full HD, מעבד מרובע ליבות על בסיס ערכת השבבים Snapdragon 820 וזיכרון עבודה בנפח 4 או 6 ג'יגה-בייט. בנוסף, נראה כי החברה תנטוש את דגם ה-16 ג'יגה-בייט אחסון ותחליף אותו בנפחי 32 ו-64 ג'יגה-בייט, כשלראשונה ייתכן וגם נראה נפח חדש בגודל 128 ג'יגה-בייט. עוד נאמר כי OnePlus תקטין את נפח הסוללה כשזו תעמוד הפעם על 3000 מיליאמפר/שעה.

כך או כך, סביר שנזכה לראות פרטים נוספים לקראת ה-28 המאי – התאריך בו צפויה החברה לחשוף את המכשיר החדש.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.