ההכרזה על ה-OnePlus 2, מכשיר הדגל החדש של OnePlusממש מעבר לפינה ולקראת ההכרזה החברה דואגת להישאר בכותרת ולטפטף פרטים על הדגם הבא – לאחרונה ציינה החברה כי את המכשיר תפעיל ערכת השבבים Snapdragon 810 v2.1, ה-'בגרסה הקרירה יותר' של המערכת על שבב מבית Qualcomm. f. עתה היא חושפת פרט נוסף, וזאת באמצעות חשבון הטוויטר שלה. היא מאשרת כי ה-OnePlus 2 יצוייד במחבר USB מסוג Type-C. מחבר זה מחליף את מחבר ה-microUSB הנמצא בשימוש על-ידי רוב יצרניות מכשירי האנדרואיד, והוא מאפשר חיבור דו-כיווני בדומה למחבר ה-Lightning שנמצא בשימוש מכשירי ה-iOS מהדורות האחרונים.

לא מדובר בנתון מפתיע, מכיוון שרוב היצרניות החלו לאמץ את תקן ה-USB החדש שמאפשר העברת מידע במהירות של עד 10 ג'יגה-ביט/לשנייה, מאפשר העברה של וידאו על-גבי הכבל, תומך במתח של עד 20V ובעל תאימות לאחור כך שניתן להשתמש בו על-ידי חיבור מתאם גם עם מחברים מדורות קודמים.

הצפייה לבואו של ה-OnePlus Two גבוהה, במיוחד לאחר שהחברה שמכשיר ה-One קיים את ההבטחה של מכשיר עם מפרט של מכשיר דגל וללא תג-מחיר של מכשיר שכזה. לקראת ההכרזה וההשקה הצפויה של ה-OnePlus Two הורידה החברה את מחירו של ה-One למחיר נמוך וקבוע של 249 דולר עבור הדגם המצוייד ב-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
  • or

    הכבל תומך במתח של 100V